Facebook Reklamları ile
İşinizi Büyütelim

Daha fazla müşteri kazanın!

Facebook Reklam Yönetim Hizmeti ile kâr odaklı uzmanlarımız onlarca müşterimiz için ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinde satarak para kazanmasına yardımcı oluyor.  Sizin için kârlı, sürdürülebilir ve etkili Facebook Reklamları hazırlamamızı ister misiniz?

Döngü Reklamları

Türkiye'de Facebook reklamlarıyla erişilebilir olan 44.000.000 Facebook kullanıcısı var.

Facebook Hedef Kitle İstatistikleri

Neden Facebook Reklamları?

Facebook Reklam Yönetim hizmetimiz işletmenize hayran olacak yeni müşteriler kazanmanın en hızlı ve kârlı yoludur.

İnsanların Dikkatini Çekin

Aktif gerçek kullanıcıları ve gelişmiş reklam modelleriyle Facebook insanların dikkatini çekmek ve işletmenize hayran bırakmanın en iyi yoludur. Yeni müşterileriniz Facebook'ta.

Güçlü Hedefleme Araçları

Facebook Reklamları ile dilediğiniz demografi, ilgi alanı, davranış ve konumdaki müşterilere erişebilirsiniz. İşletmenizin 5 km yakınında veya dilerseniz dünyanın diğer köşesinde.

Bütçe Kontrolü

Facebook Reklamları ile dilediğiniz tutarda reklam harcaması yapabilir, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Yalnızca harcamak istediğiniz kadar ücretlendirilirsiniz.

Gelişmiş Hesap Yönetimi

Araştırma & Keşif

Ürün ve hizmetlerinizi önce sizden dinler sonrasında kapsamlı hedef kitle, kreatif ve teklif araştırması yaparız.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizi mercek altına alıp stratejilerini gözlemleriz, henüz farkında olmadığınız rakipleriniz olabilir.

Strateji, Kampanya

İşletmenize özel stratejilerle minimum maliyetli ve yüksek getirili kampanyalar hazırlarız.

Sürekli Gelişim!

Kullanıcı araştırmaları, veri analizleri ve A/B testleriyle reklam hesabınızı sürekli geliştiririz!

Bir sonraki müşteriniz Facebook'ta!

Web sitenizi ziyaret ederek burada aksiyon gerçekleştirecek nitelikli ziyaretçiler, yeni telefon aramaları WhatsApp veya Messenger mesajları ya da mağaza ziyaretleri. Amacınız her ne olursa olsun Facebook Reklamları ile yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz!

audience

İnsanların Dikkatini Çekin

İşletmenizin sunacağı çok fazla şey varsa ve daha fazla insanın bunlardan haberdar olması gerekiyorsa, dikkatlerini çekmenizin zamanı gelmiş demektir. Bu Facebook reklam verme amaçlarıyla bilinirliği artıralım.

 • Marka bilinirliği
 • Erişim
 • Video İzleme
engage

Etkileşimde Bulunmaya Teşvik

İnsanlar işletmenizi biliyorsa ancak henüz müşteriniz değillerse, sunduğunuz ürün ve hizmetleri görmelerini, takip etmelerini ve keşfetmelerini sağlayabiliriz. Bu Facebook reklam verme amaçlarıyla etkileşimi artıralım.

 • Uygulama Yüklemeleri
 • Trafik
 • Etkileşim
 • Potansiyel Müşteri Bulma
 • Video Görüntülemeleri
 • Mesajlar
mobile

Eylemde Bulunmaya Teşvik

İşletmenizin hayranları var; şimdi bunları iyi değerlendirmeye çalışalım. İnsanları alışveriş yapmaya, kaydolmaya ve daha fazlasına teşvik edelim. Bu Facebook reklam verme amaçlarıyla dönüşüm elde etmek kolaydır.

 • Dönüşümler
 • Katalog Satışları
 • Mağaza Ziyaretleri
 • Çevrimdışı Dönüşümler

İnsanların Seveceği Reklamlar Oluşturuyoruz!

Veri odaklı kreatif bakış açımızla güçlü bir marka oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şimdi söz hazırladığımız reklamlarda. 

Facebook Reklam uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Sertifikalı uzmanlarımız hızla gelişen Facebook Reklamları ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın! 

6 Adımda Etkili Facebook Reklamları

Reklam oluşturma süreçlerinin herhangi birinde yapabileceğiniz tüm hataları çoktan yaptık ve onlardan dersler çıkardık. Şimdi Facebook Reklam Yönetim Hizmetimiz ile her adımda daha etkili sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Kampanya Amacı

Dikkat çekme, etkileşimde bulunma veya eyleme teşvik etme. Facebook Reklam çalışmalarımızı Kampanya Amacı üzerine inşa ederiz.

Reklam Alanları

Facebook, Instagram, Messenger veya Audience Network reklamlarınızı en etkili reklam alanlarında yayınlıyoruz.

Satın Alma Türü

Erişim ve Sıklık veya Açık Artırma reklamlarınızı amacınıza minimum bütçeyle ulaşabilecek satın alma türleriyle yayınlıyoruz.

Hedefleme

Facebook Hedef Kitle İstatistikleri, Pikseller veya mevcut müşteri bilgilerinizle sizin için güçlü hedef kitleler oluşturuyoruz.

Kreatif Formatları

Kreatiflerinizi reklam alanlarında hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde optimize ediyor ve kampanya verimliliğinizi artırıyoruz.

Ölçüm

Yaptıımız işin sırrı burada. A/B testleri ve düzenli ölçümlerimizle kampanyalarınızın performansını sürekli geliştiriyoruz!

Tam Huni Pazarlama Çözümleri

Facebook Reklamları ile tüketici yolculuğunun her aşamasında sizinle birlikteyiz!

Bilinirlik

Facebook, Instagram, Messenger veya Audience Network reklamlarınızı en etkili reklam alanlarında yayınlıyoruz.

Talep Oluşturma

Erişim ve Sıklık veya Açık Artırma reklamlarınızı amacınıza minimum bütçeyle ulaşabilecek satın alma türleriyle yayınlıyoruz.

Müşteri Kazanma

Kreatiflerinizi reklam alanlarında hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde optimize ediyor ve kampanya verimliliğinizi artırıyoruz.

İşlem

Yaptıımız işin sırrı burada. A/B testleri ve düzenli ölçümlerimizle kampanyalarınızın performansını sürekli geliştiriyoruz!

Daha Fazla Dönüşüm, Daha Yüksek Gelir!

Gelişmiş Reklam Yönetim hizmetizle sitenize trafik çekmekten çok daha fazlasını vadediyoruz! Sıcaklık haritaları, tarama haritaları, kullanıcı araştırmaları ve site veri analizlerimizle daha fazla dönüşüm almanızı ve daha yüksek gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Biz işi yalnızca sitenizi tasarlamak veya sitenize ziyaretçi çekmek olduğunu düşünen, problemlere yalnızca bir açıdan bakan sonrasında bu bizim işimiz değil diyerek müşterilerini çözümsüz bırakan şirketlerden değiliz. Sizin için bir reklam hazırladığımızda açılış sayfalarınızdan ürün fiyatlandırmanıza, dağıtımdan bunları yapma şeklinize kadar görebildiğimiz tüm süreçlerde problemleri keşfeder ve çözmeye çalışırız. Analiz ettiğimiz her süreçte işinizi geliştirir, büyümenizin önündeki engelleri ortadan kaldırarak büyümenizi hızlandırırız.

Biz tek seferde sizden alabileceği en yüksek ücrete odaklanan ve başarısızlık durumunda başka müşterilere geçen şirketlerden olmak istemiyoruz. Sizlere kolayca erişebileceğiniz fiyatlarla hizmetlerimizi sunarken markanızı ve deneyimini geliştirmeyi, şirketinizi büyütmeyi ve sizlerle birlikte sonu olmadığına inandığımız bu yolda büyümeyi hedefliyoruz!

Dediğimiz gibi biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz. Deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunarken de öğrenmeye ve işimizi geliştirmeye devam ediyor!

Size verdiğimiz her hizmette yaptığımız işin siz ve müşterileriniz tarafındaki geri dönüşlerini değerlendiriyor, ortaya çıkardığımız değeri ölçümlüyoruz. Biz verileri analiz etmeyi ve onlardan ders çıkararak hizmetlerimizi geliştirmeyi seviyoruz. Verilerin dilinden çok iyi anlıyoruz!

Biz hangi hizmeti nasıl vereceğimizi bildiğimiz gibi neden verdiğimizi de çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin müşterisi müşterimiz, reklam bütçesi reklam bütçemizdir. İşinizi sahipleniyor ve uzun vadede en iyi yatırım getirisini elde etmenizi sağlıyoruz!

Hesap Yönetim Teklifi Alın

Facebook Reklam hesabınızı uzmanlarımıza teslim etmek için şimdi formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

Scroll to Top