Google Ads'le
İşinizi Büyütelim

Daha fazla müşteri kazanın!

Google Ads Yönetim Hizmeti ile kâr odaklı uzmanlarımız onlarca müşterimiz için reklam maliyetlerini azaltırken elde ettikleri geliri artırmaya yardımcı oldu. Sizin için kârlı, sürdürülebilir ve etkili reklamlar hazırlamamızı ister misiniz?

Untitled-3-min

Neden Google Ads?

Hesap Yönetim hizmetimizle internette yeni müşteriler kazanmanın en hızlı ve kârlı yoludur.

En İyi Zamanlama

Kullanıcılara ürün veya hizmetlerinize tam ihtiyaç duydukları anda ulaşın. Müşterileriniz sizinkilere benzer işletmeler aradıklarında karşılarına çıkmaya hazır olun!

Gelişmiş Coğrafi Hedefleme

Google Ads ile hizmetlerinizi dilediğiniz ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize  belirli mesafedeki müşterilere gösterebilirsiniz.

Bütçe Kontrolü

Google Ads ile dilediğiniz tutarda reklam harcaması yapabilir, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Yalnızca harcamak istediğiniz kadar ücretlendirilirsiniz.

Gelişmiş Hesap Yönetimi

Araştırma & Keşif

Ürün ve hizmetlerinizi önce sizden dinler sonrasında kapsamlı anahtar kelime ve teklif araştırması yaparız.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizi mercek altına alıp gözlemleriz, henüz bilmediğiniz rakipleriniz olabilir.

Strateji, Kampanya

İşletmenize özel stratejilerle minimum maliyetli ve yüksek getirili kampanyalar hazırlarız.

Sürekli Gelişim!

Kullanıcı araştırmaları, veri analizleri ve A/B testleriyle hesabınızı sürekli geliştiririz!

Google Ads'le Daha Fazla Müşteri

Web sitenizi ziyaret ederek burada aksiyon gerçekleştirecek nitelikli ziyaretçiler, yeni telefon aramaları veya mağaza ziyaretleri. Amacınız her ne olursa olsun Google Ads’le yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz!

Web Sitenize Ziyaretçi Çekin

Sitenize ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen daha fazla ziyaretçi gelsin.

Telefon Aramaları

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek müşterilerden telefon araması alın.

Mağaza Ziyaretleri

Mağazanız veya işletmenizi ziyaret edecek yeni müşterilere ulaşın.

İnsanların Seveceği Reklamlar Oluşturuyoruz!

Veri odaklı kreatif bakış açımızla güçlü bir marka oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şimdi söz hazırladığımız reklamlarda. 

Google Ads uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Sertifikalı uzmanlarımız hızla gelişen Google Ads ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın! 

Google Ads Uzmanlıklarımız

Alışveriş Reklamları

Google Arama'ya ürün yerleştirme, Merchant Center'da envanter hazırlama ve Google Alışveriş kampanyaları oluşturmada size yardımcı olalım.

Video Reklamlar

YouTube'daki video reklam kampanyalarınızı yönetme ve optimize etme konusunda size yardımcı olalım.

Görüntülü Reklamlar

İki milyonun üzerinde web sitesi ve 650.000'den fazla uygulamada potansiyel müşterilere ulaşan ilgi çekici görsel reklamlar oluşturmanıza yardımcı olalım.

Arama Ağı Reklamları

Google Arama'da reklamlar oluşturup optimize etmenize yardımcı olalım. Anahtar kelime stratejisi ve bütçe planlaması hakkında öneriler verelim.

Mobil Reklamlar

Metin, resim, video ve HTML5 reklamlarla mobil cihazlarda potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olalım.

Google Analytics

Google Analytics ve Google Reklamlarını bir araya getirerek modern müşteri yolculuğu için etkili kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olalım.

Daha Fazla Dönüşüm, Daha Yüksek Gelir!

Gelişmiş Reklam Yönetim hizmetizle sitenize trafik çekmekten çok daha fazlasını vadediyoruz! Sıcaklık haritaları, tarama haritaları, kullanıcı araştırmaları ve site veri analizlerimizle daha fazla dönüşüm almanızı ve daha yüksek gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Biz işi yalnızca sitenizi tasarlamak veya sitenize ziyaretçi çekmek olduğunu düşünen, problemlere yalnızca bir açıdan bakan sonrasında bu bizim işimiz değil diyerek müşterilerini çözümsüz bırakan şirketlerden değiliz. Sizin için bir reklam hazırladığımızda açılış sayfalarınızdan ürün fiyatlandırmanıza, dağıtımdan bunları yapma şeklinize kadar görebildiğimiz tüm süreçlerde problemleri keşfeder ve çözmeye çalışırız. Analiz ettiğimiz her süreçte işinizi geliştirir, büyümenizin önündeki engelleri ortadan kaldırarak büyümenizi hızlandırırız.

Biz tek seferde sizden alabileceği en yüksek ücrete odaklanan ve başarısızlık durumunda başka müşterilere geçen şirketlerden olmak istemiyoruz. Sizlere kolayca erişebileceğiniz fiyatlarla hizmetlerimizi sunarken markanızı ve deneyimini geliştirmeyi, şirketinizi büyütmeyi ve sizlerle birlikte sonu olmadığına inandığımız bu yolda büyümeyi hedefliyoruz!

Dediğimiz gibi biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz. Deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunarken de öğrenmeye ve işimizi geliştirmeye devam ediyor!

Size verdiğimiz her hizmette yaptığımız işin siz ve müşterileriniz tarafındaki geri dönüşlerini değerlendiriyor, ortaya çıkardığımız değeri ölçümlüyoruz. Biz verileri analiz etmeyi ve onlardan ders çıkararak hizmetlerimizi geliştirmeyi seviyoruz. Verilerin dilinden çok iyi anlıyoruz!

Biz hangi hizmeti nasıl vereceğimizi bildiğimiz gibi neden verdiğimizi de çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin müşterisi müşterimiz, reklam bütçesi reklam bütçemizdir. İşinizi sahipleniyor ve uzun vadede en iyi yatırım getirisini elde etmenizi sağlıyoruz!

Hesap Yönetim Teklifi Alın

Google Ads hesabınızı uzmanlarımıza teslim etmek için şimdi formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

Scroll to Top