Hizmetlerimiz

İşinize Değer Katıyoruz!

Veri odaklı kreatif dijital pazarlama hizmetlerimizle işinize değer katıyor, yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz!

Size nasıl yardımcı oluyoruz?

Çalışmalarımıza sizi, markanızı, müşterilerinizi ve değerlerinizi analiz ederek başlarız. Size değer katacağına inandığımız hizmetlerimizi sizlerle paylaşır, birlikte hedeflerimizi belirler ve işinizi adım adım geliştiririz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Ziyaretçi sayınızı artırmadan satışlarınızı artırmaya ne dersiniz? Ziyaretçilerinizi testler, anketler ve gelişmiş araçlarla analiz ediyor, dönüşüm yapmalarını engelleyen bariyerleri ortadan kaldırıyoruz, onları motive eden şeyleri geliştirerek dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz!

Web Tasarım

İster bir Web sitesine sahip olun, ister sıfırdan başlayın. Mevcut, yeni müşterilerinizin sunduğunuz ürün ve hizmetlerden yararlanabilmelerini sağlamak için tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan markanızı ve değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

Arama

Günümüzde kullanıcıların %80’den fazlası bir ürün veya hizmet satın almadan önce internette arama yapıyor. Müşterilerinizin aradığı yerde olmak ya da olmamak, işte tüm mesele bu. Markanızı Ücretli (Tıklama Başı Ödeme), Organik Arama hizmetlerimizle müşterilerinizin görmek istediği yere getiriyor, büyütüyoruz!

Sosyal Medya Reklamları

Türkiye nüfusunun %64'ünün aktif Sosyal Medya kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Sosyal Medya reklamlarıyla markanıza özel pazarlama hunileri oluşturuyor, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek yeni müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz. Geri dönüşleri analiz ederek markanızı müşterilerinizin görmek istediği yere getiriyor, büyütüyoruz!

eTicaret

Ticaretin dinamikleri değişiyor, uzaklar yakın oluyor e-Ticaret bir tıkla dünyanın diğer ucuna ürün ve hizmetlerinizi sunmanıza yardımcı oluyor! Markanızın üstün yönlerini internette en iyi şekilde öne çıkarırken zayıf yönlerini birlikte geliştirelim. Kapsamlı danışmanlık hizmetimizle fiyatlandırmadan dağıtıma müşterilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözmenize yardımcı olalım!

Eğitim & Danışmanlık

Bilgiye ulaşmak medeniyetin hiç bir döneminde bugünkü kadar kolay olmamıştı, ancak bilgiye ayırabileceğimiz zaman da bu kadar kısıtlı değildi! Bildiklerimizi paylaşmayı seviyoruz. Eğitim hizmetlerimizle size öğrenmeyi, gelişmeyi öğretiyoruz! Danışmanlık hizmetlerimizle ihtiyacınız olan bilgiye en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz!

Gelin birlikte büyüyelim!

Bize projenizi anlatın.

Kimlerle çalıştık

Scroll to Top