Profesyonel Reklam Ajansı

Kayseri Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Kayseri’de yüzlerce müşterisine Facebook & Instagram reklam yönetimi hizmeti sunan deneyimli ekibimiz sizleri hedeflerinize ulaştıracak veri odaklı reklamlar planlıyor. Potansiyel müşteriler bulabilmek ve marka bilinirliğinizi artırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Keşfet İletişim

Her büyüklükte muhteşem şirketlerle çalışıyoruz

Kayseri Reklam Yönetimi

Facebook Reklam Yönetimi

Kayseri’den tüm dünyaya tanıtım yapmakta bilinen en güçlü reklam ağıyla hizmetlerinizi sunuyoruz. Facebook 2 milyardan fazla üyesiyle işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi duyurabileceğiniz gelişmiş platformların başında geliyor. Kayseri Facebook reklamı uzmanlarımızla sizler için en başarılı stratejileri planlıyoruz.

Dünyanın en gelişmiş ve güçlü sosyal medya kanalı olan Facebook sahip olduğu milyarlarca kullanıcısına yaratıcı ve dinamik içerikler üretmeye devam ediyor. Kullanıcılarının verilerine, Facebook’a sunmuş oldukları kişisel bilgilerine göre stratejik hedeflerle reklamlarını ziyaretçilere gösterebiliyor. Spesifik hedef kitle belirleyebilme imkanı sunan Facebook bu sebeple en fazla tercih edilen potansiyel müşteri bulabilme alanı haline gelmiş oluyor. Bizler de Kayseri’nin en başarılı Kayseri Facebook Instagram Reklam Yönetimi Ajansı A2A Dijital olarak deneyimli kadromuzla sizlere getiri sağlayabilecek muhteşem hedef kitleler belirleyerek sizleri başarılara kavuşturuyoruz. 

Hemen Teklif Alın
 
 
 
 
Potansiyel Müşterilerinizi Keşfedelim!

 

Facebook Reklamları Nedir?

Facebook reklamları işletme sahiplerine birçok hedefleme kriterleri sunarak farklı reklam yayınlama türleriyle ürün veya hizmetle ilgilenebilecek potansiyel müşterilere göstermeye dayanan reklamlardır. Diğer sosyal medya sitelerinden farklı olarak Facebook reklamları Facebook’un yıllara dayanan verilerinden gücünü alır ve çok ince detaylı reklam hedeflemeleri yapmaya fırsat verir. Aynı zamanda Facebook ve Instagram reklamları birlikte yönetilmektedir. Facebook Inc çatısı altında olması nedeniyle reklam özellikleri büyük ölçüde benzerlik göstermektedir. Instagram kitlenizi de hedefleyerek yüksek etkileşim ve dönüşüm elde etmeniz kaçınılmaz!

Hemen Teklif Alın!
Kayseri Facebook Instagram Reklamları 

Facebook Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Facebook 2 milyardan daha fazla kullanıcıya sahip ve bu kullanıcılar gün içerisinde sıklıkla hesaplarını kontrol ediyor. Facebook reklamlarıyla doğrudan ürün veya hizmeti satın alacak kişiler değil de satın alma ihtimali olan kişiler hedeflenir. Bu da oldukça geniş bir hedef kitle sunar. Facebook reklamları ile;

 Facebook reklamları ile video ve carousel reklamlar yayınlayarak işletmeniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz için marka bilinirliği oluşturabilirsiniz. Marka bilinirliği oluşturduğunuz takdirde kullanıcı ihtiyaç duyduğu anda zihninde isminizi, ürününüzü canlandıracağı için sizin web sitenize gelecektir. Oluşturulan marka bilinirliğiyle yalnızca dönüşüm ve kar hedeflendiği anlamına gelmez. Aynı zamanda imaj ve profesyonel bir işletme olduğunuzun da altını çizmiş olursunuz.

 Facebook reklamları ile hazırlanan ilgi çekici yazılar, görseller ile kullanıcıları rahatlıkla internet sitenize çekebilirsiniz. Etkileşim alabileceğiniz kişileri web sitenize çektiğiniz takdirde daha ayrıntılı tanıtım imkanıyla dönüşüm sağlayabilirsiniz.  

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek hedef kitlenin belirlenmesi, müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunlara çözüm sunabilecek en uygun iletişim şekli belirleriz. Müşteri alışkanlıklarını, teknolojinin getirdiği yenilikleri sektere uyarlayarak, potansiyel müşteri portföyünüzü optimize ederiz. 

Facebookta paylaşmış olduğunuz videoların izlenme oranlarını %95, %75, ilk 10 saniye, ilk 3 saniye gibi çeşitli şekilde ayrıntıyla görebilir. Bunlara uygun hedeflemeler yapılarak potansiyel müşterileriniz satın almaya itilir.

Facebook’un sahip olduğu geniş hedefleme yöntemleriyle oldukça rahat hedef kitle belirleyebilirsiniz. Custom audience, retargeting veya lookalike olarak bilinen tamamen Facebook’un verilerine dayanarak yapılan hedeflemelerle dönüşümlerinizi katlayabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

 

Facebook Reklam Türleri Nelerdir?

Facebook sunmuş olduğu pek çok reklam türüyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarabilecek reklam türleri sunmaktadır. Kullanıcının sosyal medyada veya internette herhangi bir web sitesinde gezinirken tıklamasını  ihtiyacını hatırlamasını sağlamayı amaç edinen Facebook bizlere şu reklam türlerini sunmaktadır. 

İlgi çekici görsellerle kullanıcıları satı almaya itebilecek resimli reklamlar planlıyoruz. Ürün ve hizmet satın alırken kullanıcılar çoğu zaman fiziksel olarak görmek, incelemek ster başarılı reklam görselleriyle müşterilerinizin kalbini çalabilirsiniz. Kayseri Facebook Reklam Ajansı olan A2A Dijital ile nereden nasıl reklam vereceğinize değil yalnızca işinize odaklanabilirsiniz. Facebook reklam uzmanlarımız işletmeniz için en başarılı stratejiyi oluşturacaklardır.

Akışta, hikayede veya yayın içi reklamlar kullanarak ürün ve hizmetlerinizi video şeklinde pazarlayabilirsiniz. Video izlenme istatistikleri üzerinde yeniden pazarlama yapılabileceği için ürünlerinizle gerçekten ilgilenen kitleye video reklamlarıyla ulaşabilirsiniz.

Carousel reklamlarıyla dönem format ile 10 farklı fotoğraf veya video kullanılarak daha çok ürün ve hizmetinizi gösterebilirsiniz. Algoritma otomatik olarak en çok tıklanan foroğrafları daha ön sıralarda göstereceği için kullanıcıların gerçekten ilgi gösterebileceği reklamlar ortaya çıkarmış oluruz.

Slayt gösterisi reklamları, hareketsiz fotoğraflardan, metinlerden veya mevcut video kliplerden oluşan bir koleksiyondan kısa video reklamlar oluşturmanın kolay bir yolunu sunar. Kendi görselleriniz yoksa, doğrudan Reklam Yöneticisi’nden stok fotoğrafları seçebilirsiniz.

Kullanıcıların tıklayabileceği farklı ürünlerin koleksiyon şeklinde sunulmasına dayanan reklam modelidir. Birden fazla ürün sunduğunuz için daha fazla müşteri etkileşimi sağlayabilirsiniz.

Tam ekran olarak yayınlanan dikey fotoğraf veya videolar çoğu kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. Hikaye geçişleri arasına yerleştirilen hikaye reklamları ile çoğu zaman kaydırılarak kolay iletişim ve ulaşım gerçekleştirildiği için daha fazla dönüşüm elde edilmektedir.

Tüm bu reklam türleri ve çok daha fazlaları ile sizlere Facebook ve Instagram kanallarını kullanarak dönüşüm odaklı reklamlar sunuyoruz. 

Hemen Teklif Alın
Kayseri Facebook Instagram Reklamları 

Kayseri Facebook Reklam Yönetimi ile;

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri; Kayseri’nin en iyi Facebook reklamlarını planlayan Dijital Pazarlama Ajansı A2A Dijital çok daha fazla kişiye ulaştırıyor. Kullanıcı zihninde kalıcılık sağlayabilmek adına işletmenize özel belirlenen stratejiler, planlanan taktiklerle sizlerin vizyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Facebook reklamları ile planlayabildiğimiz özel hedef kitleler ile bilinirliğinizi artırarak sizlerin profesyonel bir dünyaya adım atmasına köprü oluyoruz.

 • Marka Bilinirliği
 • Erişim
 • Video İzleme

Hedef kitleniz içinde potansiyel müşteri sayınızı artıracak kişi sayısını kullanıcılara çarpıcı görsel, video, ilgi çekici başlıklarla ulaştırarak kullanıcıların doğrudan etkileşim gerçekleştirebileceği, beğeneceği reklam içerikleri oluşturarak daha çok etkileşim almanızı sağlıyoruz.

 • Uygulama Yüklemeleri
 • Trafik
 • Etkileşim
 • Potansiyel Müşteri Bulma
 • Video Görüntülemeleri
 • Mesajlar

Hedef kitlenizdeki kişilerin işletmenizin sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri ihtiyacını karşılamaya yönelik eyleme geçmeleri için onları cesaretlendiriyoruz. Kullanıcı ihtiyaçlarını hatırlatıp giderilmesi için hedef kitleniz için yeniden pazarlama reklamları yaparak alışveriş yapmaya, iletişim kurmaya sizinle etkileşim kurmaya davet ediyoruz. 

 • Dönüşümler
 • Katalog Satışları
 • Mağaza Ziyaretleri
 • Çevrimdışı Dönüşümler
Hemen Teklif Alın

 Facebook & Instagram Reklamları Hakkında En Çok Merak Edilenler

Facebook sunmuş olduğu pek çok reklam türüyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarabilecek reklam türleri sunmaktadır. Kullanıcının sosyal medyada veya internette herhangi bir web sitesinde gezinirken tıklamasını  ihtiyacını hatırlamasını sağlamayı amaç edinen Facebook bizlere şu reklam türlerini sunmaktadır. 

Facebook’ta reklam vermeye başlamak için ilk olarak hedef belirlemelisiniz. Varacağınız yerde elde etmek istediğiniz; marka bilinirliği, etkileşim eylem, dönüşüm gibi birçok farklı hedef belirleyebilirsiniz. İşletmeniz için hedef belirlediyseniz reklam vermeye başlayabilirsiniz. Kayseri’nin en iyi Dijital Pazarlama Ajansı olan A2A Dijital ile teknik detaylarla kendinizi yormadan dönüşümlerin keyfini sürebilirsiniz.

 1.  Facebook Reklam Yöneticisi Açılır
 2.  Facebook Reklam Kampanyası Oluşturulur.
 3.  Facebookta Reklam Verme Amacı Seçilir.
 4.  Kampanya Bütçesi Ayarlanır.
 5.  Reklam Seti Oluşturulur.
 6.  Hedef Kitle Tanımlanır.
 7.  Reklam Alanları Seçilir.
 8.  Optimizasyon ve Harcama Kontrolleri Yapılır.
 9.  Reklam Oluşturulur.
 10.  Dönüşüm Takibi Ayarları ve Reklam Onaylama

İşletmenizin sektörüne göre öncelikle piyasa analizi yaparak şirketinizin ve rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönleri araştırılır. Piyasanın getirmiş olduğu tehdit ve fırsatlar göz önüne alınarak potansiyel müşterilerinize ulaşılmaya çalışılır. Reklamlarınız için en uygun kitle taranır, ürünlerinizle gerçekten ilgilenebilecek kişiler tespit edilerek reklam yönetimi için ilk adım atılır.

İşletmeniz için en fazla dönüşüm getireceğini tahminlediğimiz birden fazla reklam kampanyası planlanarak bütçe optimizasyonu ile reklamlar arasında en başarılı olan kampanyaya bütçe ayrılır.

Web sitenize facebook pixeli kurulumu yaparak, müşterilerinizin siteniz içerisindeki davranışlarını, hangi etkileşimin nereden geldiğini ölçülür.

Facebook ve Instagram reklamlarınız için spesifik olarak bir bölge veya alanı hedefleyebilir, coğrafi olarak bölgeyi kilometre bazında sınırlandırabilir, en doğru alan hedefi gerçekleştirilir.

Facebook ve Instagram reklamlarınız için özel olarak zaman ayarlaması yapılabilir. Yalnızca gündüz, yalnızca akşam gibi spesifik hedeflemelerle reklamlarınız çalıştırılır. Dolayısıyla reklam bütçeniz yalnızca sizin faaliyet gösterebileceğiniz zaman aralıklarında gösterilmiş olur. 

Daha önce gösterilen reklamınıza etkileşim gösteren, alma niyeti olan kullanıcılara yeniden ürünleriniz gösterilerek kullanıcı ihtiyacı hatırlatılır. Daha çok dönüşüm sağlayabilecek kampanya olduğu için verimlilik artırılır. 

Facebook ve Instagram reklamlarınız bu alanda yıllardır çalışmalar yürüten, bütçeler planlayan Facebook reklam uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir. Kayseri’den tüm dünyaya ürün ve hizmetlerinizi ulaştırabilmeniz için gerekli olan cesareti toplayıp şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri’den tüm dünyaya ürün ve hizmetlerinizi ulaştırabilmeniz için gerekli olan cesareti toplayıp şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

A2A Dijital Blog

Dijital Pazarlama, e-ticaret, web tasarım, SEO, reklamlarla ilgili aklınıza takılan veya merak ettiğiniz güncel blog yazılarımıza bir göz atın.

Facebook (Meta) Pixeli Nedir, Nasıl Kullanılır (Tam Rehber)

Eski adıyla Facebook Pixeli yeni adıyla Meta Pixeli Facebook’un reklam verenlere sunduğu, reklam verenlerin internetOkumaya Devam Edin

E-Ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi

E-ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi E-ticaret, günümüzde işletmelerin büyümesi ve müşteri tabanını genişletmesi içinOkumaya Devam Edin

Woocommerce Ürünlerini Dışa Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Woocommerce, e-ticaret siteleri için popüler bir platformdur ve çeşitli özellikleriyle kullanıcılarına esneklik sunar. Woocommerce kullanıcıları,Okumaya Devam Edin

WordPress Giriş Nasıl Yapılır?

WordPress, web siteleri oluşturmak ve yönetmek için popüler bir içerik yönetim sistemidir. WordPress’e giriş yapmakOkumaya Devam Edin

Uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Çok profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vermekteler. E-ticaret sitemizin altyapı sağlayıcısi olarak A2A dijitali kullanıyoruz. Müşterilerimizin geri dönüşlerinden ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı görüyoruz. Facebook ve instagram reklamlarımızı da kendileri yönetiyor, çalışmaktan memnunuz insallah uzun yıllar birlikte büyümeye devam ederiz:)

Takılingo

Google

İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hizmetlerinde başarılar…
 

Akif Emre Sever

Google

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a Dijital

Selman Demirci

Google

Fiyat Teklifi Alın!

Projeleriniz hakkında özet bir bilgi vermenizi ve fikrinizi bize basitçe anlatmanızı rica ediyoruz. A2A Dijital olabilecek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.