Kayseri Google Ads

🏆Reklam Yönetiminde Milyonlarca Liralık Tecrübe

Kaliteli bir çalışma, disiplin ve Google Ads’le işinizi büyütmeye hazır mısınız? Sizler de müşterilerinize yönelik hazırlanmış kampanyalarla rakiplerinizden daha üst sıralarda daha düşük maliyetlerle reklam vermek ister misiniz?Şimdi bizimle iletişime geçin.

Şimdi Keşfet İletişim

Her büyüklükte muhteşem şirketlerle çalışıyoruz

Kayseri Google ads ajansı

Google Ads Nedir?

Kısa zaman önce isimi Google Ads olarak güncellenen Google AdWords, Google’ın sonuç sayfasında, işbirliği ile çalıştığı sitelerde ve YouTube’ta reklamlarınızı göstererek ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz online bir araçtır. Google’ın geliştirmiş olduğu bu reklamcılık hizmetiyle işletme sahipleri müşterilerine kendilerini göstererek marka bilinirliği oluşturur ve müşteri ihtiyaç duyduğunda en üst sırada çıkarak en hızlı şekilde ihtiyacın giderilmesini sağlar.

Hemen Teklif Alın
Tıklama yoksa ödeme de yok

Neden Google Ads?

Daha çok müşteri elde edebilmenin en iyi yolu olan Google Ads hesabınızı yöneterek;

  1. Web Sitenize Daha Fazla Ziyaretçi Çekin

İşletmenize özel planladığımız doğru kampanya ve stratejilerle web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını artırabilirsiniz. Web sitenize yönlendireceğimiz Google reklamlarıyla dönüşüm getirecek müşteri sayısını kolaylıkla katlayabilirsiniz.

  1. Müşterilerle Daha Fazla İletişim Sağlayın

Telefonla iletişim, form doldurma gibi kullanıcıların sizinle iletişim kurabileceği kanalları öne çıkararak planladığımız reklamlar sayesinde daha çok müşterinin kolaylıkla size ulaşabilmesini sağlarız.

  1. Ziyaret Oranlarınızı Artırın

Kullanıcıların sizleri kolaylıkla bulabilmesini, işletme yerinizi öğrenebilmesi amacıyla planladığımız reklamlarla müşterilerinizin sizi daha fazla ziyaret etmesini sağlarız. 

Hemen Teklif Alın!
Google Reklamları İle İlk sayfada Olun 

Google Reklam Modelleri Nelerdir?

İşinize bir reklam bütçesi ayırmak istiyorsunuz ve bu reklamların her zaman en üstte görünmesini istiyorsunuz.Peki sizin işinize en uygun reklam modeli hangisi?Gelin bunu birlikte bulalım hemen görünmeye başlayın!

Arama ağı reklamları, kullanıcılar Google üzerinde arama yaptıkları zaman çıkan sonuç sayfalarında reklamlarınızın gösterilme şeklidir. Arama ağı reklamlarında spesifik olarak belirlediğimiz anahtar kelimeler üzerinden yapılan sorgularda arama sonuçlarında sıralanmanızı sağlarız. En çok tercih edilen reklam verme türüdür. Çünkü doğrudan ürün ve hizmetlerinizi arayan kişiler hedeflenir. Reklamlarınız en doğru hedef kitleye gösterileceği için dönüşümleriniz de etkili bir şekilde elde edilmiş olur. Forbes’in yaptığı incelemeye göre Google kullanıcılarının %75’i yalnızca ilk sayfada geziniyor. Dolayısıyla web siteniz organik olarak ilk sayfada yer almıyorsa Google reklamları sizlere muhteşem bir çözüm sunuyor. 

Google arama ağı reklamları, anahtar kelimelerle eşleşen sorgularda gösterilen metinlerden oluşur. Kullanıcının bu reklamlara tıklamasıyla reklam veren Google’a ödeme gerçekleştirir. Anahtar kelimeler; geniş eşleme, modifiyeli eşleme, sıralı eşleme, tam eşleme şeklinde hedeflenir. Hedeflemenin ardından bütçe belirlenerek hedef kitlesine bu reklamlar gösterilir. Sizler de insanların ihtiyaç duyduğunda ilk ulaşabileceği yerde olup ihtiyaca karşı hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. 

İnternette gezinen kullanıcılara çarpıcı görseller sunarak onların kalbini çalmak ister misiniz? Google görüntülü reklamları 2 milyondan fazla web sitesinde rahatlıkla göstererek internet nüfusunun %90’ından fazlasına bu şekilde erişebilirsiniz. Ulaşılan kitlenin satın alma niyeti yoksa bile, ürünü göstererek ilgi ve merak oluşturabilirsiniz. Erişim imkanı çok fazla olduğu için marka bilinirliği yaratarak ürünün ve işletme isminizin kullanıcı zihninde kazınması sağlanılan büyük çıkarımlardan biridir. 

Google, görüntülü reklam yaparken sizlere muhteşem opsiyonlar sunmuştur. Reklamınızı hedeflerken kullanıcıların yaşını, web site geçmişi, bulunduğu konum gini kullanıcıya yönelik hedeflemeler yaparken aynı zamanda reklamlarınızın gösterileceği siteleri seçebileceğiniz içerik odaklı hedefleme de yapılabilir. İşin en keyifli kısmı da bu iki hedeflemenin aynı anda yapılabiliyor olması! Sizler de ürün ve hizmet görsellerinizle müşterilerinize ulaşmak ister misiniz?

Youtube’un 2 milyarı aşkın kullanıcısının olduğu ve artık arama motoru gibi kullanıldığı düşünülürse reklam vermek için muazzam bir platform olacağı çıkarımı yapılabilir. YouTube’ta birçok şekilde reklam oluşturulabilir. Metin reklamları, görüntülü reklamlar, atlanabilir yayın içi reklamlar, atlanamayan yayın içi reklamlar, Bumper reklamlar, Discovery reklamlar gibi birçok reklam türüyle YouTube’ta müşterilere kendinizi gösterebilirsiniz. Google Ads uzmanlarımızla YouTube’ta müşteri potansiyelinizi artırabilir, marka bilinirliğinizi artırarak yükselmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş, sosyal medyanız, ürünleriniz, videolarınızla etkileşime geçmiş kullanıcılar hedeflenerek bu kullanıcılara ulaşmanızı sağlayan kampanya hedefleme opsiyonudur. Farklı kanallar kullanılarak bir şekilde etkileşime geçen kullanıcıların satın alma niyeti olduğu düşünüldüğünden bu ürünler yeniden gösterilerek kullanıcının ilgisi çekilir, ihtiyacı hatırlatılır. Sizler de alışverişini tamamlamayan müşterilere yeniden görünürek alışverişlerini tamamlamalarını sağlamak veya marka bilinirliğini artırmak ister misiniz?

Hemen Teklif Alın

Google Ads ile İlgili En Çok Merak Edilenler?

Kayseri Google Ads Uzmanlarımız Sizler İçin Harikalar Yaratıyor! Google Ads ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilir daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google, reklam bütçesi konusunda işletmeleri tamamen özgür bırakmıştır. Gönlünüzce bütçe belirleyebilirsiniz. Google yalnızca reklamlarınıza tıklayan kullanıcılar için ücretlendirme yapacaktır. Reklamlarınız sürekli olarak gösterilir ancak tıklama almazsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz. 

Kampanyalarınız için belirleyeceğiniz günlük maksimum harcama sınırıyla kaç gün reklamlarınızın yayınlanabileceğini yönetebilirsiniz. Örnek veresek olursak; Google Ads hesabınızda 2000₺ bütçe eklediğinizi varsayalım. Günlük harcadığınız bütçe de 20₺ olduğunu düşünürsek bir ay boyunca harcayacağınız maksimum tutar 600₺ olacaktır. Belirlediğiniz bütçe tükenene kadar reklamlarınız aktif kalacaktır. 

Google tam anlamıyla açık artırma olarak çalışmaktadır. Kullanıcılarına en kaliteli ürün ve hizmetleri gösterme amacı taşıdığı için her bir sorgu için ayrı ayrı açık artırma yapılır, reklam sıralama puanına göre reklam verenler listelenir. Reklam sıralama puanınızı da kalite puanınız ve tıklama başı maliyet teklifiniz belirler. Reklam vermek istediğiniz anahtar kelime için farklı bir kimsenin açık artırmaya giren reklamı yoksa belirlediğiniz maksimum tıklama başına teklifiniz kadar ödeme yaparsınız. 

Tıklama başına maliyet (TBM) teklifiniz bir tıklama başına ödemek istediğiniz en yüksek miktarı ifade eder. Tıklama başına maliyet (TBM), reklamınız her tıklandığında kazanacağınız tutardır. Her reklamın TBM’si reklamveren tarafından belirlenir. 

Google Ads hesabınıza eklenilen her bir anahtar kelime için ayrı ayrı kalite metriği belirler. Kalite puanı tıklama başına Google’a ödeyeceğiniz tutarın belirlenmesinde rol oynar. Kalite puanınıza göre reklam sıralamanız gerçekleşir. Kalite puanınız ne miktarda iyiyse o kadar iyi reklam sıralaması gerçekleşir ve daha düşük ortalama tıklama başına maliyete sahip olursunuz. Kalite puanları için google beklenen tıklama oranına, açılış sayfası deneyimine ve reklamın alaka düzeyine bakarak belirler.

Google en büyük arama motoru olduğu için ürün ya da hizmet ihtiyacı duyan herkes genel olarak ilk iş Google’a gelerek araştırma yapar. Eğer kullanıcının ihtiyaç duyduğu anda kullanıcıya ürün ve hizmetlerinizi sunabilirseniz karşılıklı fayda elde etmiş olursunuz. Arama sonuçlarında ilk üç siteden birine tıklayan kullanıcı alışkanlığı gereği reklamlar sıklıkla tercih edilmektedir.

7 Adımda Google reklamları vermeye başlayın.

  1. Google hesabı oluşturun
  2. Anahtar kelimelerinizi seçin
  3. Kampanya ayarlarını yapılandırın
  4. Reklam metninizi hazırlayın
  5. Reklam uzantılarınızı tamamlayın
  6. Dönüşüm kodlarını yerleştirin
  7. Faturalandırma ayarlarınızı yapılandırın
Hemen Teklif Alın

Google Ads Blog

Google Adsense (Ads) ile ilgili aklınıza takılan veya merak ettiğiniz güncel blog yazılarımıza bir göz atın.

Facebook (Meta) Pixeli Nedir, Nasıl Kullanılır (Tam Rehber)

Eski adıyla Facebook Pixeli yeni adıyla Meta Pixeli Facebook’un reklam verenlere sunduğu, reklam verenlerin internetOkumaya Devam Edin

E-Ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi

E-ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi E-ticaret, günümüzde işletmelerin büyümesi ve müşteri tabanını genişletmesi içinOkumaya Devam Edin

Woocommerce Ürünlerini Dışa Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Woocommerce, e-ticaret siteleri için popüler bir platformdur ve çeşitli özellikleriyle kullanıcılarına esneklik sunar. Woocommerce kullanıcıları,Okumaya Devam Edin

WordPress Giriş Nasıl Yapılır?

WordPress, web siteleri oluşturmak ve yönetmek için popüler bir içerik yönetim sistemidir. WordPress’e giriş yapmakOkumaya Devam Edin

Uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Çok profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vermekteler. E-ticaret sitemizin altyapı sağlayıcısi olarak A2A dijitali kullanıyoruz. Müşterilerimizin geri dönüşlerinden ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı görüyoruz. Facebook ve instagram reklamlarımızı da kendileri yönetiyor, çalışmaktan memnunuz insallah uzun yıllar birlikte büyümeye devam ederiz:)

Takılingo

Google

İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hizmetlerinde başarılar…
 

Akif Emre Sever

Google

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a Dijital

Selman Demirci

Google

Fiyat Teklifi Alın!

Projeleriniz hakkında özet bir bilgi vermenizi ve fikrinizi bize basitçe anlatmanızı rica ediyoruz. A2A Dijital olabilecek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.