Sivas Web Tasarım 

Benzersiz internet siteleri inşa ediyoruz!

Deneyimli ekibimizle sizi internetteki hedeflerinize ulaştıracak etkileyici web siteleri tasarlıyoruz. Bir internet sitesi yaptırmak veya mevcut sitenizi yeniletmek için en iyi yerdesiniz!

Şimdi Teklif Alın

İşinizi İnternete Taşıyoruz

Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarım hizmetlerimizle herhangi bir mağazadan çok daha fazla müşteriye aynı anda hizmet verebileceğiniz hızlı, uyumlu, geliştirilebilir kullanıcı odaklı internet siteleri tasarlıyoruz. İşinizi internete taşımaya hazır mısınız?

Kullanıcı Odaklı Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

 

Deneyimli uzmanlarımız hızla gelişen Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarımı ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Sizin için internetteki varlığınızı üzerine inşa edeceğiniz benzersiz bir web sitesi tasarlayalım!

 

 

Şimdi Teklif Alın!

Sivas’ta Muhteşem Web Siteleri Tasarlıyoruz!

Veri odaklı kreatif bakış açımızla internet sitelerini tasarladığımız müşterilerimize yakından bakın.

Şimdi Teklif Alın!

Sivas Web Tasarım Referanslarımız

Farklı sektörlerde yaptığımız muhteşem projelere yakından bakın!

Sivas Web Tasarım ile İlgili Müşteri Yorumları

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizdem kıymetli yorumlar.

3 yıldır çalıştığımız ve geri dönüşlerinden çok memnun kaldığımız bir firma..Bizim tek başımıza ulaşamadığımız yerleri bize getiren ve web tasarımıyla harikalar yaratıp tanımamıza büyük yardımları olan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.. 

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a dijital

Çok titiz ve çözüm odaklı bir işletme. Hukuk büromuzun internet sitesini çok hızlı ve profesyonel şekilde tasarladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.
 

İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hizmetlerinde başarılar…

Ellerine sağlık, tertemiz iş çıkartıyorlar. Hem güvenilir insanlar hem de işleri hızlı. Sağ olsunlar.

Yeni kurduğumuz şirketimizin web sitesini yaptrıdık, en ince ayrıntısına kadar ilgilenip tüm isteklerimizi fazlasıyla yerine getirdiler kesinlikle tavsiye ediyorum, Teşekkürler A2A Dijital

Sivas Web Tasarım Hakkında En Çok Merak Edilenler

Bir internet sitesi yaptırmaya geçmeden önce insanların bu konuda en çok merak ettikleri şeyleri görebilir ve ilginizi çeken başlıklarımızı okuyabilirsiniz.

Web Tasarım fikirlerin bir başarma gayesi taşıyan belli başlı faktörlerle birlikte gelişen, geliştikçe başarı, dönüşüm ve trafik sağlayan çarpıcı fikirlerin, işlerin ve tasarımların yazılıma dijital ortamda dönüşmesi işlemdir. Yani Web Tasarım; içerik ve görsellerden oluşan projelerin dijital ortamda ziyaretçilere sunulması işlemidir.

Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri de web sitesine sahip olmaktan geçer. Sektörde lider konuma gelinmesi ancak olabildiğince geniş kitlelere hizmetleri, ürünleri tanıtmakla mümkündür.

Harika bir web tasarımıyla birlikte günümüz teknolojisinde artık hizmetlerin ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın önemi kalmamakla birlikte farklı sahalarda da prestij ve güç kazanılmasına da olanak sağlamaktadır. Marka bilinirliğinin artırıldığı reklamların güzel dönüşümlere sebep olmasında en büyük faktörün web tasarımının özgün ve kaliteli olmasıyla elde edilebileceğini söylemek gerekir. Reklamlarla şişirilmiş, dikkat çekici içeriklerin bulunmadığı bir web sayfasında ne süre gezinebilirsiniz ki?  İşte sağlam dönüşümlerin olabilmesi için muhteşem içeriklere ve benzersiz web tasarımına sahip olmanız birincil ve altın kuraldır. Yani yalnızca web sitesine sahip olmanız da yeterli gelmeyecektir.

Söylediğimiz gibi tasarım niteliğiyle, özgün ve kaliteli web tasarımına sahip olarak dijital dünyada sağlam bir yer edilebilirsiniz. Web tasarımı detayları ve birçok farklı profesyonellik isteyen bölümün iç içe geçtiği karmaşık ve keyifli bir ortamdır. Sanal çağımızda da bu işi hakkıyla yerine getiren, arama motorlarında organik olarak üst sıralarda olmanızı sağlayacak, sektörde lider konuma getirebilecek kurumsal web tasarım firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. En iyi firmalar incelendiği vakit kurumsal web tasarımı konusuna hassasiyetle eğildiği, ciddi anlamda çaba ve bütçeler ayırdığını da görmekteyiz. Sizlerin bu çetin rekabet koşullarında destekçiniz olarak kullanıcıların gönüllerinde taht kurup istenilen hedeflere ulaşabilmeniz için alanında profesyonel ekibimizle web tasarımı hizmeti sunuyoruz.

Tasarım her alanda bilgi ve yetenek işinin olmasının yanı sıra belli başlı faktörlerden oluşur. Bizler de en iyi hizmeti sunmak için deneyimli ekibimizle birlikte belirli ana hatlar oluşturarak çalışmalarımıza başlarız. Şimdi isterseniz web tasarımı oluşturan ana hatlardan ve sizlere işlerimizi kaliteli hale getiren faktörlerden bahsedelim;

Ahenk: Oluşturulan internet sitesinin belirli bir uyum içerisinde, ahenkli ve göze hitap etmesi gerekir. Kullanılan görsel ve metinler sıradan formatta değil özenle yerleştirilmelidir. Sadece bir görsel yerleşimi için saatlerce düşündüğümüz zamanlar olmaktadır. Kullanıcının aradığını ilk etapta bulabilmesi amacıyla uygun yönlendirmeler, arama çubuğu gibi birçok destekleyici yönerge bulunmalıdır. Hepsinden önemlisi tüm bunların nasıl dizayn edileceğidir ki bu konuda profesyonel ekibimize gözünüz kapalı şekilde güvenebilirsiniz. Web tasarıma yıllarını ayırmış deneyimli uzmanlarımız markanız için görülmemiş bir ahenk oluşturmaya hazır!

Yazı Tipi: Sitenizin hizmet ettiği amaca uygun olarak, sizlerin özel bir tercihi yoksa ekibimizin tecrübesine dayanarak kullanıcının site içeriklerini daha kolay okumasını, internet sitelerinde daha uzun süre kalmasını sağlayabilecek, göz yormayan bir font tercih edilir. İlgi çekici bir yazı tipi tercihiyle sitenizin güvenilirliğini ve dönüşümlerini rahatlıkla artırabilirsiniz.

Renk: Sitenizin hizmet ettiği amaca uygun olarak hassasiyetle seçilen renkler sitenizin kalitesini mutlaka artıracaktır. Neredeyse bir sonu olmayan geniş renk skalasından en uygun olanları sizin özel bir tercihiniz yoksa logonuza, marka bilinirliğinize, müşteride yaratılmak istenen algıya ve internet sitenize katacağı değere göre seçilir. Web tasarım yaparken renk yazı tipi ve görsel içeriklerle bir araya getirildiğinde tarifin önemli bir parçasıdır!

İçerik: İçerik sitenin kalitesini, varılmak istenen hedefi birinci derece etkileyen faktördür. Sitenin verdiği hizmet doğrultusunda görsel ve metinlerin hassasiyetle oluşturulması ve geliştirilmesi gerekmektedir. Kullanıcının sitenizle ilgilenebilmesi, uzun süre sitede kalabilmesi için seçilen dilin davetkar olması son derece önemlidir. Klasik, yavan bir dil tercihi sitenin kalitesini düşürecektir. İçeriklerin dilinin davetkar olması hizmet sunulan alanla doğrudan ilgili olacağı için samimi, heyecan uyandıran, ilgi çekici aynı zamanda sade ve öz olması gerekmektedir. İçeriklerin arama motorları için optimizasyonu, seçilen başlıkların can alıcılığı, hizmet edilen yer veya sektöre uygun olarak anahtar kelime çalışmalarına yer verilmesi sitenin doygunluğunu artıran faktörlerdendir. Web Tasarımı oluştururken üzerine hassasiyetle eğildiğimiz içerik yönetimi konusunda uzman ekibimize güvenerek sitenize daha fazla organik ziyaretçi çekebilirsiniz!

Simgeler: Kaliteli Web Tasarım hizmeti sunmamızın sebepleri arasında logo, icon ve simge, grafik kullanımının etkisi büyüktür. Kullanıcının sitede gezinmesini kolaylaştırmak, metin okunmasını artırmak için yer yer yerleştirilen simge ve iconlar yazıların tek parça can sıkıcı görüntüsünü bertaraf edip, okunmasını kolaylaştırır. Dolaylı olarak da gözlerimiz için görsel şölen yaratır. Web Tasarımı kalitesini artıran bir başka özellik kesinlikle sağlam bir logoya sahip olmaktır. Çarpıcı bir logonuz yoksa yeni baştan tasarlayarak yeni bir soluk getirebiliriz. Kullanılan simgeler sitenin genel görüntüsünü bozmamalı aksine fayda yaratmalıdır. İnternet sitelerinizi tasarlarken simgelerin üzerinde çok düşündüğümüzü bilmenizi isteriz.

Dinamik yapıya sahip dijital dünyada yer edinmek, artık piyasada söz sahibi olmanın ön koşulu olmuş durumda. İşin çok iyi çok kaliteli olması günümüz dünyasında dönüşüm elde etmek için yeterli gelmiyor. Artık ticaret dinamiklerini belirleyen faktör tanıtım yapmak! İsmin duyulması, marka bilinirliğinin oluşması için reklam vermek, tanıtım çalışmalarını hızlandırmak gerekli. Bu çalışmalardan da sonuç elde edebilmek için tamamen size özel hazırlanmış profesyonel bir web sitesine sahip olmanız gerekiyor.  Birçok web sitesi sahibi hizmetlerini, ürünlerini geniş kitlelere duyurabilmek, adından söz ettirebilmek için web tasarımına ihtiyaç duyar. Dolayısıyla web sitesi ve kullanıcıları arasında karşılıklı fayda oluşur. Bu faydanın en yüksek seviyede olabilmesi için internet sitenizin hizmetlerinizi kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sunuyor olması gerekir.

Birden çok farklı amaçla Web Tasarımına ihtiyaç duyulur:

 • Kurumsal tanıtım amacı güden web siteleri
 • Ticari ürün satış ve tanıtımı yapan web siteleri
 • Bireysel makaleler içeren blog siteleri
 • Haber bültenleri içeren web siteleri
 • Sosyal medya web siteleri
 • Online satış veya E-ticaret web siteleri
 • Farklı sektördeki işletme, ürün ve hizmetleri bir araya getiren dizin, liste siteleri gibi farklı sektör ve alanlarda web sitesi tasarımına ihtiyaç duyulur.

Web sitesi tasarımı yaparken süreç farklı aşamalardan geçer. Bu adımlar ciddi birer emek birikimi olarak karşımıza çıkar. Bunlardan bahsetmek gerekirse;

 • Projenin Belirlenmesi
 • Kurumsal Kimlik Çalışması
 • Grafik Tasarım Çalışması
 • Web Sayfalarının Kodlaması
 • İçerik Yönetim Sistemi Entegrasyonu
 • Web Sitesinin Test Süreci
 • Web Sitesinin Yayınlanması
 • Web Sitesine veri analiz yazılımlarının kurulması

 

 1. Projenin Belirlenmesi:

Projenin belirlenmesi aşamasında kullanıcının ihtiyaçları, teknolojinin getirdiği yenilikleri göz önünde bulundurarak; web sitesinin yapılış amacı, firmayı tanıtmak, hizmetleri duyurmak olabileceği gibi firmanın ticaretine ivme kazandırmak da olabilir. Bu konuda detaylı rakip firmaların analizleri uzman ekibimiz tarafından yapılarak oluşturulan web tasarımda ne gibi farklılıklar olabileceği, müşterilerin neler aradığı, rakip firmaların piyasadaki güçlü ve güçsüz yanları, piyasanın getirdiği fırsat ve tehditler belirlenerek web sitesinin içerikleri belirlenir. Evet burada bir nevi SWOT analizi yaptığımız doğrudur, pazarlama bilimiyle yakından ilgileniyoruz!  

 1. Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışmasında firmanın sahip olacağı logo, web sitesinde tercih edilecek renkler, yazı stilleri, firmayla doğrudan bağdaşacak slogan belirlenmesi bu aşama yer alır. Firmanın kimliği genel hatlarıyla belirlenir. Günümüzde işletmelerin ürün ve hizmetleriyle ilglili mesajlarının çarpıcı sloganlarla aktarılabilmesi ve müşterilerin zihinlerinde yer edinebilmesi için web sitesinden daha iyi bir araç yoktur.

 1. Grafik Tasarım Çalışması

Grafik tasarım çalışmaları web sitesinin kalitesini önemli derecede etkileyen çalışmalardır. Piksel tabanlı görsel düzenleme programları hassasiyetle kullanarak görsel ve estetik tasarım gerçekleştiririz. Web tasarımında kullanılacak görsel, video, grafik, icon, simge gibi tasarımlar yapılarak kullanıcıların estetik bulacağı alanlarda en uygun şekilde ekibimiz tarafından konumlandırılır. Photoshop, Canva gibi ücretli araçlarımız, hizmetlerinize uygun milyonlarca içerik (görsel ve video) sunan yüksek kaliteli ücretli arşivimizle görenleri hayran bırakan internet siteleri tasarlıyoruz.

 

 1. Web Tasarımının Kodlanması

Web sayfalarının kodlaması sürecinde HTMLCSSJavaScriptSQLPHPPython ve ASP gibi çeşitli programlama dilleri kullanılır. Google ChromeMozilla FirefoxOpera veya Internet Explorer gibi internet tarayıcılarının web sitelerini görüntüleyebilmeleri için web sayfalarının bu dillerde kodlanması gerekir. Kullandığımız gelişmiş sayfa inşa edici araçlarıyla bu süreci hayal ettiğinizin çok daha ötesine çok daha hızlı şekilde taşıyabiliyoruz. Grafik tasarımı, web sayfalarının kodlaması ve web sayfası içeriklerinin oluşturulması sonucunda web sitesinin genel yapısı ve görünümü ortaya çıkar. Sayfa inşa edicilerimizle biz bu konuda çok hızlıyız.  

 1. İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Entegrasyonu

İçerikler web sitesinin bel kemiğidir. İçeriklerin (görsel, metin, video, grafik vb.) güncellenebilmesin sağlanması İçerik Yönetim Sistemi’nin (CMS) konusudur.  Kullanıcının sitede geçirdiği vakti artırmaya çalışarak bu sürecin en optimal şekilde yürüttüğümüz aşamadır. İçeriklerin başarılı şekilde bulunması arama motoru optimizasyonu için organik trafik çekebilmenin altın kuralıdır.  SEO’da uzmanlaşmış ekibimiz sizler için bu süreci en iyi şekilde yönetmekte ve Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress’i projelerimizin temelinde kullanmaktadır. Gelişmiş tema ve eklentiler düşünüldüğünde alt yapımızla yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yoktur!  

 

 1. Web Sitesinin Test Süreci

Web sitesi tasarımında olası hataların önüne geçilmesi amacıyla kontrol süreci olarak yönetilen bu süreçte doğru çalışmayan sistemlerin revizesi amaçlanır. Gözden kaçırılan detayların kontrolü uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Site açılma hızı farklı cihazlarda ve işletim sistemlerinde test edilir.  Sitenin mobil, tablet veya bilgisayarda nasıl göründüğüne dair son kontroller yapılarak web tasarımını en iyi hale getiririz.

 

 1. Web Sitesinin Yayınlanması

En basit tabirle web tasarımı serüvenimizi anlattık. Ayrıntılı ve kontrollü çalışmalarımız sonucu web tasarımımız yayına hazır hale gelir. Yayınlanması için alan adı (domain) ve web sitesinin barındırılacağı hosting hizmeti de satın alındıktan sonra web tasarımı canlı yayına alınır. Türkiye’nin en hızlı sunucularını ihtiyacınıza en uygun şekilde sizin için optimize ediyoruz. Bu sayede teknik detaylarda hiç zaman kaybetmeden en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz. Kullanıcı dostu web sitesi tasarlarken şu ilkeleri göz önünde tutuyoruz;

Navigasyon: Bir Web Sitesi tasarlarken dikkat ettiğimiz bir başka ayrıntı; kategorilerin, menülerin sitede nasıl göründüğüdür. Site mimarisi olarak da bilinen bu kavram estetik, göz yormayan bir menü yardımıyla ziyaretçilerinizin site içerisinde rahatlıkla amaçlarına ulaşmasını sağlayacaktır. Arama yapılabilmesinin kolaylığı, arama çubuğunun ulaşılabilirliği, kullanıcının aradığı bilgiye hızla ulaşması için site içi tüm konumlandırma ve yönlendirmeleri hassasiyetle kurguluyoruz.

Video: Tasarımdaki görsel yalnızca fotoğraflardan oluşmuyor. Siteyi besleyen uygun video ve ses dosyalarıyla birlikte kullanıcının siteden daha fazla fayda sağlamasını ve daha site içerisinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayabiliyoruz. Uygun görsel dosyalarla kullanıcı site içerisinde daha fazla zaman geçirmeye gönüllü ve istekli olur. Sitenin anlaşılırlığını ve kalitesini artıran medyalarla hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Ücretli stok fotoğraf ve video arşivimizle bu konuda erişebileceğimiz içeriklerin sayısı milyonları aşıyor!

Uyumluluk: Sitenin dönüşümlerini sürekli olarak artırabilmek için, mobil, tablet ve bilgisayar uyumlu olup olmadığı denetimimiz altındadır. Sitenin sorunsuz çalışabilmesi için farklı tarayıcılar ve işletim sistemleriyle testleri yapılan en iyi temalarla çalışmaktayız. Sitenizin diğer cihazlarda da responsive yani uyumlu şekilde çalışması en önemli önceliğimizdir.

Yenilik: Gelişen ve evirilen teknolojiden yararlanarak en dinamik, özgün tasarımları gerçekleştirebilmek amacıyla en gelişmiş tema ve eklentileri satın alınmakta ve kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Bu bizim için bir işten öte bir tutku. Daha özgür bir hareket alanına sahip olduğumuz Web Tasarım hizmetini sizlere sunarken farklı sektörlerde hizmet veren kurumsal, bireysel müşterilerimiz ve onların işlerinden öğrendiklerimizle pek çok farklı ürün ve hizmet hakkında bilgi sahibi oluyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Sosyal Kanıt: Web Tasarımı içerisine çevreden sosyal kanıtlar sunarak kullanıcıların güvenini kazanıyoruz. Kullanıcı yorumları, tavsiyeleri, kullanıcıların gönderdikleri mesajlar, e-postalar ile sosyal kanıtlar ekleyerek dönüşümlerinize hız katıyoruz. İnternet sitelerini tasarlarken hali hazırda elinizde olan görsel ve yorumları sitenizin genel ahengine uygun bir şekilde uzmanlarımızın denetimlerinden geçirerek ekliyoruz. Sizlerin de bizimle paylaştığı içerikleri yeni internet sitesinde görerek etkilenen müşterilerimiz arasına katılmanızı isteriz!

Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

 1. Domain (alan adı) seçimi.
 2. Hosting (barındırma) web sayfası yüklemek için gerekli alan çalışması
 3. Sitenin tasarımı
 4. Görsel içeriklerin oluşturulması
 5. Yönetim paneli veya içerik yönetim sisteminin hazırlanması.
 6. Sitenin yayına hazır hale getirilmesi.

Bu adımlar gözünüzü korkutmasın, etkileyici bir internet sitesini sadece bizimle iletişime geçerek kolaylıkla tek adımda yaptırabilirsiniz!

Sektörde isminden bahsettiren firmaların kaliteli ve doyurucu vitrinlere sahip olması ancak profesyonel bir web tasarımına sahip olmaktan geçer. Zorlu ve yorucu rekabet ortamında sektörde yer edinebilmenin kapılarını açan web tasarımının sağladığı avantajları kısaca özetlersek;

 • Her geçen gün zorlaşan bir rekabet ortamı olan dijital dünyada siz de ürün ve hizmetlerinizle yer edinirsiniz. Rekabet oldukça fazla olsa da elde edebileceğiniz faydalar düşünüldüğünde burada olmanıza kesinlikle değecektir!
 • Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
 • Sunduğunuz hizmetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın anlamı ve önemi kalmayacaktır. Kullanıcı dilediği gibi gelip hizmet ve ürünlerinizi inceleyebilir, bilgi edinebilir. Bunun için fiziksel bir uzaklığın getireceği olumsuz bir durumdan kaçınılır.
 • Vitrininiz 7/24 açık! Düşünsenize gece gündüz fark etmeden kullanıcılar ürün ve hizmetlerinizde gezinebilir, inceleyip satın alabilir. E-Ticaret işletmeleri için kusursuz bir çözüm olan bu yöntemle birlikte işletmenizin gelirlerini katlamaya devam edebilirsiniz.
 • Profesyonel web tasarımına sahip olunmasıyla birlikte kullanıcı, firmanıza karşı güven besleyecek, birbirlerini tanımasalar bile daha önce hizmet almış kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilecektir.
 • Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı konusunda büyük katkı sağlayarak geleneksel baskılı reklam anlayışını sona erdirecektir. Dolayısıyla baskılı ve fahiş fiyatlardaki reklam masraflarından kurtulmuş olunacaktır.
 • SEO uyumlu tasarlanan web siteleriyle birlikte dönüşümler reklamsız ve organik bir biçimde sağlanmış olacaktır. Dolayısıyla tanıtım için oluşturulan reklam masraflarını minimuma indirilmesinde katkı sağlar.

Firmaların dijital platformlarda ürün ve hizmetlerini aktarabilmesi, kurumsal kimlik kazanabilmesi amacıyla titizlikle hazırlanmış profesyonel web tasarımı hizmetleridir. Firmanızın internetteki vitrini olan web sitenizin tasarımı, marka bilinirliği ve sektördeki konumunuz için bir hayli kıymetlidir. Gün geçtikçe artan internet kullanıcısına ürün ve hizmetlerinizin en doğru şekilde sunulması ve potansiyel müşterilerinizin beğenisinin kazanılması gerekir. İşletmenin vizyonunun gerçekleştirilebilmesi için sanal dünyada da kurumsal kimliğin kazanılmış olması anahtar olacaktır.

Kullanıcıların ilk olarak ürün ve hizmetlerle buluşturulduğu bu kurumsal web sitelerinin hassasiyetle tasarlanması, profesyonel ekibin tecrübesi, içeriklerin kaliteli ve özgün olmasıyla kalıcı başarının yakalanması neredeyse kaçınılmazdır. Arama motorlarında üst sıralara yerleşme hedefi, başarılı ve SEO dostu kurumsal web sitelerinin vizyonlarının gerçekleştirilmesiyle mümkündür. İşletmenizin kullanıcının kalbini kazanması, güven duygusunu oluşturması konusunda kurumsal web tasarımında uzman ekibimizle birlikte pratik ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Zaman içerisinde sayısı fazlaca artan web siteleri içerisindeki kurumsal kimliğinizi nasıl ayırt edeceğinize dair tüyolar veriyoruz;

 • Kurumsal web siteleri yalın, anlaşılır, karmaşıklıktan uzak olmalıdır. Kullanıcı, ürün ve hizmetlerinizi ararken yahut bakınırken yorulmamalı açık bir şekilde aranılan bilgiye erişilmelidir.
 • Siteniz bilgisayarla olduğu kadar mobil, tablet gibi diğer cihazlarla da uyumlu olmalıdır. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun arama ve araştırmalarını mobil cihazları üzerinden yapıldığı düşünülürse sayfaların mobil uyumlu olması üzerine hassasiyetle çalışılması gerekmektedir.
 • Kurumsal web sitesinin açılış hızı optimum seviyede olmalı, kullanıcının ürün ve hizmetlere ulaşmak isterken ayırdığı zamandaki kaybını sıfıra indirilmesi gerekir.
 • Kullanıcının iletişim kanallarına rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanmalı, bilgiye erişebilmesi konusunda formlar yönlendirilmelidir.
 • Kurumsal web tasarımında kullanılacak dilin, üslubun seçilmesi konusuna titizlikle gayret gösterilmeli, olumsuz algı yaratabilecek durumlardan kaçınılmalıdır.
 • Hizmet ve ürünlerin erişimi kolayca bulunmalı, her bir hizmetin ayrıca incelenebileceği sayfa ve açıklamalar bulunmalıdır.
 • Seçilen renk ve yazı tipi kurumsal kimlikle uyuşmalı, kullanıcının içerikleri takip etmesi kolaylaştırılmalıdır.
 • Misyon ve vizyonları, firmanın hedefleri mutlaka bulunmalı, referans ve iş birlikleriyle birlikte kullanıcıya güven aşılanmalıdır.
 • Başarılı bir tarihçe veya hakkımızda sayfasıyla birlikte, iletişim ve ulaşım kanalları özenle oluşturulmalıdır.
 • İçeriklerin tamamıyla biricik ve özgün olması gerekmektedir. Kullanıcının ilgisini çekebilecek, site içerisinde daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak yeterli envanterlerin (görsel, video, grafik vb.) uygun ve doğru şekilde kullanılması sağlanmalıdır.

İşletmenizin dijital platformlarda da kurumsal kimlik kazanmasını ekonomik ve uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Firmanızın kimliği doğrultusunda özgün şekilde tasarlanacak olan web sayfaları fiyatlandırması ürün ve hizmet portföyünüzün genişliği doğrultusunda değişmektedir. Web yazılıma ihtiyaç duymadan yaratabileceğimiz özgün tasarımlarla birlikte en kısa süre içerisinde, web tasarımınızı yapıp sizlere teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz profesyonel web tasarımı hizmetiyle birlikte birçok işletmeyi başarıya ulaştırdık ve ulaştırmaya da azimle devam ediyoruz. Güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekstra yoğunluğumuz olmadığı zaman ön ödememizi aldıktan hemen sonra sizin için çalışmaya başlıyoruz.

Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

Kayseri içerisindeki işlerinizde ofisimize gelerek, şehir ve yurt dışındaysa banka hesaplarımıza havale ile veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Evet taksitle çalışabiliyoruz, ödemelerinizi kredi kartına 3 taksitle yapabilirsiniz.

Sizin için çalışmaya başlamadan önce size özel alan adı, sunucu ve tema satın almaları yapıyoruz. Bu yüzden ödemelerinizin bir kısmını işe başlamadan önce, kalan kısmınıysa siteniz tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz.

Bu konuda çok iddialı değiliz, ancak yeni işletmeler için onları mutlu eden ufak tefek sürprizler yapabiliyoruz.

Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Sivas Web Tasarım Hakkında Güncel Gelişmeler

Ekibimiz web tasarım ve internet sitesi dünyasını yakından takip ederek güncel gelişmeleri sizlerle paylaşıyor. En son yazılarımızı rahatça okuyabilirsiniz.

UX ve UI Nedir? UX ve UI Tasarım Arasındaki Fark Nedir?

UX ve UI Nedir? Birbirlerinin yerlerine kullanılan sıklıkla karıştırılan bu iki kavramdaki anlam kargaşasına birOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
Hosting Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Hosting Rehberi

Web Hosting & Web Barındırma Nedir? Merhabalar! Bu konuyu araştırıyorsanız muhtemelen web sitesini nasıl oluşturacağınızıOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
2021 Web Tasarım Güncel Fiyatları

2021 Web Tasarım Fiyatları Siz de sürekli kendi profesyonel sitenizi kurmak istiyorsunuz ama fiyat konusundaOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
Alan Adı Nedir , Nasıl Seçilir?

En İyi Domain Nasıl Seçilir? Alan adı, daha çok bilinen ismiyle domain; kullanıcların sitelere ulaşabilmekOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
Domain Nasıl Alınır?

Domain Nasıl Alınır? Bir domainin kayıt haklarını edinmenin birçok yolu vardır, bunlar: Süresi dolmuş yaOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
TR Uzantılı Alan Adı İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Tr Uzantılı Domain Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir? com.tr com.tr uzantılı alan adınızı kayıt edebilmeniz içinOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
Domain Nedir? Domain Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Domain (Alan Adı) Nedir? Bir web sitesine sahip olmanız için sürekli domain (alan adı) veOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!
Web Tasarımının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri deOkumaya Devam Edin

Okumaya Devam Edin!

Sivas Web Tasarım Teklifini Ücretsiz Alın

Şimdi formu doldurun, uzmanlarımız sizinle hemen iletişime geçsin.