Bizi Yakından Tanıyın

Büyümeye Hoş Geldiniz

İşinize nasıl değer kattığımıza yakından bakın.

Biz Kimiz

Sanat, Tasarım ve Teknolojinin kesişiminde konumlanan, verileri analiz etmeyi ve işini geliştirmeyi seven tutkulu bir ekibiz!

Misyonumuz

Severek yaptığımız işimizden keyif alırken öğrendiklerimizle müşterilerimize, müşterilerimizle müşterilerine değer katarak hızla gelişen dünyamıza anlamlı katkılarda bulunmak istiyoruz!

Neler Yaparız

Pazarlamayla ilgili gelişme ve trendleri yakından takip eder, Sanat, Tasarım ve Teknolojinin birleştiği noktada hizmetlerimizle işinize değer katarız!

Kısaca Biz

Sosyal medyanın hayatlarımızın merkezine doğru girmeye başlaması, çok sevdiğimiz markaların bu mecralarda bizlerle iletişim kurmaya başlamasıyla birlikte bu işe duyduğu tutkuyu keşfetmiş, kuvvetli analiz yeteneğiyle kendini geliştirmiş, gözlem ve çalışmalarla her an öğrenmeye devam eden, öğrenmenin ve büyümenin bir sonu olmadığına inanan, işinize değer katacak olan bir ekibiz!

4 Adımlı Büyüme Sürecimiz

01

Yap, Dene

Her markada işe yarayan bir çözümümüz yok, ancak her marka için en iyi çözümü bulabilecek deneyim ve sabıra sahibiz. Önce veri! Biz işlerimize analiz sistemimizi kurarak başlar, sonrasında işinize en yüksek değeri getireceğine inandığımız hizmetleri sunarız.

02

Ölçümle

Sunduğumuz hizmetleri, bunu sunma biçimimizi, şirketinizi, iletişimimizi ve işlerimizi ve çıktılarını ölçümleriz. Ne yaptığının farkında olmadan aylar harcamak yerine çıktıları her an gözlemleyerek problemleri erkenden farkeder ve ortadan kaldırırız. Gerekirse çekinmeden yöntemimizi değiştiririz.

03

Geliştir

Markanız için işe yarayan hizmetlerimizi keşfettikten sonra bu hizmetlerin size ve müşterilerinize kattığı değere odaklanırız. Siz ve müşterilerinizin geri dönüşleriyle en iyi hizmetlerimizi daha da iyisi için geliştirir, yeni hizmetler için de düşünürüz! Biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz! 0’dan ∞’a her aşamasıyla keyifli ve öğretici bir süreç.

04

Tekrarla

Deneyim Tasarımı, Reklamlar, İş Yapış Yöntemleri veya Şirket Yönetimi. Biz modern bilimden esinlenerek geliştirdiğimiz 4 adımlı keyif veren öğretici döngümüzün her alanda işe yaradığını tekrar tekrar öğreniyor ve yaptığımız her işte geliştiriyoruz.

Neden Bizle Çalışmalısınız

Biz işimizin yalnızca sitenizi tasarlamak veya sitenize yeni ziyaretçiler çekmek olduğunu düşünmüyoruz. Sizin için bir reklam hazırladığımızda açılış sayfalarınızdan ürün fiyatlandırmanıza, dağıtımdan bunları yapma şeklinize kadar görebildiğimiz tüm süreçlerde müşterilerinizin yaşadığı deneyimi geliştirmek için çalışıyoruz.

Sizlere kolayca erişebileceğiniz fiyatlarla hizmetlerimizi sunarken markanızı ve deneyimini geliştirmeyi, şirketinizi büyütmeyi ve sizlerle birlikte sonu olmadığına inandığımız bu yolda büyümeyi hedefliyoruz! Bunu yaparken herkes için erişilebilir fiyatlar sunuyoruz. 

Öğrenmenin ve gelişmenin sonu yok. Deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunarken de öğrenmeye ve işimizi geliştirmeye devam ediyor!

Size verdiğimiz her hizmette yaptığımız işin siz ve müşterileriniz tarafındaki geri dönüşlerini değerlendiriyor, ortaya çıkardığımız değeri ölçümlüyoruz. Biz verileri analiz etmeyi ve onlardan ders çıkararak hizmetlerimizi geliştirmeyi seviyoruz. Verilerin dilinden çok iyi anlıyoruz!

Hangi hizmeti nasıl vereceğimizi bildiğimiz gibi neden verdiğimizi de çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin müşterisi müşterimiz, reklam bütçesi reklam bütçemizdir. İşinizi sahipleniyor ve uzun vadede en iyi yatırım getirisini elde etmenizi sağlıyoruz!

Farklı Markayla Çalıştık
projects-icon.png
Bin
'den Fazla Mutlu Müşteri
heart-icon.png
'den Fazla Reklam Bütçesi
award-icon-free-img.png
Scroll to Top