Kısaca Biz

Sanat, Tasarım ve Teknolojinin kesişiminde konumlanan, verileri analiz etmeyi ve işini geliştirmeyi seven tutkulu bir ekibiz!

Büyümeye Hoş Geldiniz

İşinize nasıl değer kattığımıza yakından bakın.

Sosyal medyanın hayatlarımızın merkezine doğru girmeye başlaması, çok sevdiğimiz markaların bu mecralarda bizlerle iletişim kurmaya başlamasıyla birlikte bu işe duyduğu tutkuyu keşfetmiş, kuvvetli analiz yeteneğiyle kendini geliştirmiş, gözlem ve çalışmalarla her an öğrenmeye devam eden, öğrenmenin ve büyümenin bir sonu olmadığına inanan, işinize değer katacak olan bir ekibiz!

 
Misyonumuz

Severek yaptığımız işimizden keyif alırken öğrendiklerimizle müşterilerimize, müşterilerimizle müşterilerine değer katarak hızla gelişen dünyamıza anlamlı katkılarda bulunmak istiyoruz!

Neler Yaparız?

Pazarlamayla ilgili gelişme ve trendleri yakından takip eder, Sanat, Tasarım ve Teknolojinin birleştiği noktada hizmetlerimizle işinize değer katarız!

4 Adımlı Büyüme Sürecimiz

1. Yap, Dene

Her markada işe yarayan bir çözümümüz yok, ancak her marka için en iyi çözümü bulabilecek deneyim ve sabıra sahibiz. Önce veri! Biz işlerimize analiz sistemimizi kurarak başlar, sonrasında işinize en yüksek değeri getireceğine inandığımız hizmetleri sunarız.

2. Ölçümle

Sunduğumuz hizmetleri, bunu sunma biçimimizi, şirketinizi, iletişimimizi ve işlerimizi ve çıktılarını ölçümleriz. Ne yaptığının farkında olmadan aylar harcamak yerine çıktıları her an gözlemleyerek problemleri erkenden farkeder ve ortadan kaldırırız. Gerekirse çekinmeden yöntemimizi değiştiririz.

3.Geliştir

Markanız için işe yarayan hizmetlerimizi keşfettikten sonra bu hizmetlerin size ve müşterilerinize kattığı değere odaklanırız. Siz ve müşterilerinizin geri dönüşleriyle en iyi hizmetlerimizi daha da iyisi için geliştirir, yeni hizmetler için de düşünürüz! Biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz! 0’dan ∞’a her aşamasıyla keyifli ve öğretici bir süreç.

4. Tekrarla

Deneyim Tasarımı, Reklamlar, İş Yapış Yöntemleri veya Şirket Yönetimi. Biz modern bilimden esinlenerek geliştirdiğimiz 4 adımlı keyif veren öğretici döngümüzün her alanda işe yaradığını tekrar tekrar öğreniyor ve yaptığımız her işte geliştiriyoruz.

Ekibimiz

Burada göründüğünden daha büyük bir aileyiz.

Aytekin

Alper & Demet

Bonus: İhsan Alp

Ayhan & Nilgün

Bonus: Barış Ali

Hizmet Verdiğimiz Müşteriler