A2A Dijital

Kariyer

Kayseri’den dünyaya yüzlerce farklı müşteriler için dijital çözümler üretiyoruz. Siz de bize katılarak planlarımızın bir parçası olabilir, dünyayı değiştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar
Hakkımızda

Biz kimiz? Neler Yapıyoruz?

Sanat, Tasarım ve Teknolojinin kesişiminde konumlanan, verileri analiz etmeyi ve işini geliştirmeyi seven tutkulu bir ekibiz!

Her geçen gün öğrenmeye devam eden, bunları herkesle paylaşmaktan keyif alan, öğrenmenin ve büyümenin bir sonu olmadığına inanan, müşterilerimizin işine değer katmak için keyifle çalışan bir ekibiz.

Pazarlamayla ilgili gelişme ve trendleri yakından takip eder, Sanat, Tasarım ve Teknolojinin birleştiği noktada hizmetlerimizle müşterilerimizin işine değer katarız!

  • Web Tasarım (WordPress, WooCommerce)
  • Online Reklam Yönetimi (Google, Facebook, Instagram)
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • Sosyal Medya Yönetimi
Açık Pozisyonlar

Pozisyonlar

Sosyal Medya Stajyeri

Sosyal Medya ile ilgili tüm gelişmeleri anında öğreniyor, içerik üretiyor, araştırmalar yapıyor ve kendini bu konuda geliştirmek istiyorsan, bunun için yeterince zamanın ve tutkun varsa seninle tanışmak isteriz! 

Şimdi Başvur

Seo Stajyeri

Hızla değişen SEO Dünyası ile ilgili araştırmalar yapıyor, sıralamaların neden ve nasıl değiştiğini merak ediyor, onları değiştirmek için bir şeyler yapmak ve kendini bu konuda geliştirmek istiyorsan seninle tanışmak isteriz! 

Şimdi Başvur

İçerik (Grafik, Video) Tasarım Stajyeri

Tasarım trendlerini yakından takip ediyor ve bu konuda kendini geliştirmek mi istiyorsun? Renkler ve fontların uyumu seni gördüğün her yerde büyülüyor mu? Kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan seninle tanışmak isteriz!

Şimdi Başvur

Dijital Pazarlama Stajyeri

Google, Facebook & Instagram reklamları dünyasına tutku duyuyor, bu reklamlardan sen de mi yapmak istiyorsun? Verileri analiz etmeyi seviyorsan bu iş tam sana göre! Sürekli gelişen bu dünyaya sen de girmek istersen senle tanışmak isteriz.

Şimdi Başvur

Web Tasarım Stajyeri

WordPress’te güzel projeler çıkarmaya başladıysan veya bir şeyler yapmak istiyor ancak henüz nereden başlayacağını bilmiyorsan bu işi ekibimizle öğrenebilirsin. Bunun için yeterince zamanın ve tutkun varsa seninle tanışmak isteriz!

Şimdi Başvur

Grafik Tasarım Uzmanı

Tasarım sanatına bir tutku duyuyor ve görenleri ilk bakışta etkileyen Sosyal Medya içerikleri, Reklam Kampanyaları ve Web Görsellerini  hızla tasarlayabiliyorsan seni ekibimizde görmek isteriz. 

Şimdi Başvur

Web Tasarım Uzmanı (WordPress)

WordPress’te deneyimliysen, her ayrıntısına hükmettiğin tema ve sayfa inşa araçları varsa ve herhangi bir tema ve sayfa inşa etme aracına kolayca uyum sağlayarak profesyonel tasarımları hızla oluşturabilirim diyorsan seni ekibimizde görmek isteriz!

Şimdi Başvur

Seo Uzmanı

Gelişen SEO Dünyası ile ilgili araştırmalar yapıyor, sıralamaların neden ve nasıl değiştiğini çok iyi biliyor ve onları değiştirebiliyor musun? Müşterilerimizin SEO süreçlerini yönetme konusunda kendine güveniyorsan seni ekibimizde görmek isteriz!

Şimdi Başvur