Profesyonel SEO Ajansı

Kayseri SEO, Arama Motoru Optimizasyonu

Kayseri’de yüzlerce müşterisine SEO  hizmeti veren deneyimli ekibimiz internetteki yerinizin rakiplerinizin hedeflerinize ulaştıracak yenilikçi siteler tasarlıyor. İnternet sitenizi geliştirmek veya yeni bir internet sitesi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Şimdi Keşfet İletişim

Her büyüklükte muhteşem şirketlerle çalışıyoruz

Kayseri SEO ajansı

Kayseri SEO Hizmeti

 

Kayseri SEO Ajansı A2A Dijital olarak bizim SEO çalışmalarımız en basit tabirle neyin ne şekilde işe yaradığını ölçmekle başlar. Amacımız sizi  daha iyi sıralamalara taşımanın yanı sıra iyi sıralamalarda kalmanızı sağlamaktır! Bu doğrultuda web sitenizi arama motorlarına tamamıyla uygun hale getirip organik trafik artışıyla veri odaklı kar yapmanız için öncü oluyoruz.

Kayseri’de SEO hizmetine yeni bir soluk getiren SEO uzmanlarımız işinizde sizi herkesin göreceği, güvenilirlik aşılayan bir konuma taşıyor. Çağımız gereği tüm ihtiyaçlarımızın internet dünyasından karşılanmasıyla firmaların bu anlamda kendini geliştirmesi, sanal dünyaya verdiği önemi artırması için öncelikle bilgilendirici toplantı gerçekleştiriyor,firma ve piyasa analizi yaptıktan sonra SEO çalışmalarımıza başlıyoruz. Siz de SEO hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilir, sektörünüzde yükselmenin gururunu yaşayabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın
Kayseri SEO ajansı

Kayseri SEO Danışmanlığı

 

Kayseri SEO Ajansı A2A Dijital olarak birden fazla sektörde hali hazırda hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz SEO Danışmanlığı hizmetinde müşterilerimizin sektörüne uygun olarak öne çıkmak istediği alanları belirleyip bu doğrultuda web sitelerini arama motorlarının daha iyi tarama yapabileceği, kullanıcıların aradıklarını ve ihtiyaçlarını daha rahat keşfedebileceği şekilde optimizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Sektörünüzün lideri olmak için adım adım gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmaları sayesinde birçok müşterimizin hem tanınmış oranı artarken hem de daha fazla satış ve kar oranı ile sektördeki yerinin tadını çıkarttı! Siz de daha iyi sıralamalarda bulunmak ister misiniz?

Hemen Teklif Alın
Kayseri SEO ajansı

SEO Nedir?

SEO nedir konusuna gelmeden önce bilmeyenler için SEO Ne Demek? kısaca onu açıklayalım.Kısaca SEO, İngilizce’de “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma. Günümüzde dijital pazarlama alanında en önemli alanlardan biri olan SEO, Türkiye’de de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da biliniyor.

Arama motoru optimizasyonu olan SEO web sayfalarının daha iyi performans gösterebilmesi için yapılan tüm iyileştirme faaliyetlerine verilen isimdir. Google, Yandex ve diğer arama motorları kaliteli, özgün ve öncül içeriklere öncelik vererek onları sonuç sayfalarında en üst alanlarda gösterir. Kendinizden yola çıkın bir arama yaparken direkt olarak en üstteki sayfaya tıklamıyor musunuz? Evet sahi öyle! Herkesin amacı birinci sırada olmak olunca profesyonel destek de mecburi ihtiyaçtan doğuyor. İşte bizim amacımız işinizle ilgili aramaları optimize ederek sitenizin içeriğini iyileştirmek, uzun vadede de sizi alanınızdaki en üst sıraya taşımak!

Hemen Teklif Alın
Markanızı hak ettiği yere taşıyalım

SEO Nasıl Yapılır?

SEO sitenize daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz sorusunun etrafında toplanan bir kalite çalışmasıdır.Burada temel amacınız sitenizin kaliteli ve kullanıcı yararına olduğunu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarının sitenizi taramasına yardımcı olmaktır.Optimizasyona; site içi seo (on page seo) ve site dışı seo (off page seo) analizleriyle başlamalıyız.

Site İçi SEO Nedir? (On-Page SEO)

Web Tasarım üzerindeki gerekli iyileştirmelerdir.Bunlar;

  • Siteniz hızlı açılmalı,
  • Web siteniz kullanıcı dostu(mobil uyumlu) olmalı,
  • Siteniz hizmet verdiğiniz sektörle alakalı ve içerikleriniz benzersiz olmalı,
  • Her sayfa birbirinden farklı olmalı,
  • Başlık etiketleriniz(H1-H6) uygun şekilde kullanılmalı,
  • Görsel içerikleriniz iyi bir şekilde optimize  edilmelidir.

Site Dışı SEO Nedir? (Off-Page SEO)

Site İçi SEO çalışmalarını eksiksiz tamamladıktan sonra artık Site Dışı SEO konusuna yönelebilirsiniz.Bunlar;

  • Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları, Google Ads Reklamları, Video Reklamları, E-posta ve SMS Pazarlama, Yeniden Pazarlama (Remarketing) ve Referans Kaynaklardır.

Hemen Teklif Alın!
Kayseri SEO Ajansı

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO analizine başlamadan önce SEO Nasıl Yapılır? konusunusu kısaca açıklamaya çalıştık.Peki SEO yaparken neleri analiz ediyoruz gelin birlikte bir de ona bakalım.

Kayseri SEO Ajansı olarak çalışmalarımızda piyasa ve rakipler analiz edilerek başlanır. Web sitesinin ait olduğu sektördeki ivmesi ne denli kuvvetli, güçlü rakipler kimler,piyasada bulanıklık mevcut mu, işletmenin güçlü ve zayıf yönleri neler gibi türlü istatistiki analizler gerçekleştiririz. Doğru ve anlamlı çıkarımlar elde edildikten sonra uygulayacağımız SEO stratejisini belirleriz.

SEO çalışmalarının şüphesiz bel kemiği anahtar kelime araştırmasıdır. Anahtar kelimeler sektöre göre arama hacimlerine ve rekabet durumlarına göre incelikle taranır. Kullanıcıların yapmış oldukları aramalara göre ve kullandığımız birçok anahtar kelime aracı ile belirlediğimiz anahtar kelimeleri kullanarak web sitesinde gerekli iyileştirmeleri yaparız. URL ve metin içerikleri, başlıkları optimize ederiz. 

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek hedef kitlenin belirlenmesi, müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunlara çözüm sunabilecek en uygun iletişim şekli belirleriz. Müşteri alışkanlıklarını, teknolojinin getirdiği yenilikleri sektere uyarlayarak, potansiyel müşteri portföyünüzü optimize ederiz. 

Belirlediğimiz hedef kitleye göre optimize ettiğimiz anahtar kelimelerin CTR oranı en yüksek olacak şekilde içerikler oluştururuz. Var olan içerikleri geliştirirken kullanıcının ilgisini çekebilecek, özgün ve kaliteli içerikleri büyük bir titizlikle inşa ederiz. SEO için olmazsa olmazların başında boy gösteren içerik optimizasyonu için Kayseri SEO Ajansı doğru tercihiniz olacaktır.

Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarının daha kolay ve hızlı bir şekilde tarama yapabilmesi için gerekli olan tüm teknik metrikler üzerinde özenle çalışmalar yaparız. İşin teknik boyutunda arama motoru botlarının daha rahat indeks alabilmesi için gerekli tüm çalışmaları sevgiyle yaparız.

Kullanıcıların %85 gibi büyük bir çoğunluğunun mobil cihazlar üzerinden arama, araştırma, alışveriş yaptığı düşünürse hayatımızın merkezine giren bu aletler için özel çalışmalar ve optimizasyonların mutlaka olması gerektiği sonucunu çıkarabiliriz. Bizler de mobil kullanıcılar için web sitesinde elde edilen deneyimi iyileştirmek adına gerekli optimizasyonları yaparak responsive tasarımı SEO ile destekleriz.

SEO’da başlı başına kullanıcı deneyimini iyileştirmek, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yapılan çalışmaları baz aldığı için attığımız her adımda kullanıcıyı düşünürüz. Kullanıcı deneyimi için geliştirilen metrikleri iyileştirerek mutlu satıcılar, memnun müşteriler oluştururuz.

Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları sırasında dönüşüm getirmekte olan metrikleri düzenli olarak kullandığımız ölçüm araçlarıyla analiz eder, iyileştirmeleri sağlamaya devam ederiz. Web sitesinin istatistiklerini düzenli olarak gözlemleyerek stratejilerimizin doğruluğunu ölçümleriz. 

Hemen Teklif Alın

Hangi SEO Analiz Araçlarını Kullanıyoruz?

SEO Neden Gereklidir?

Arama motoru optimizasyonu olan SEO web sayfalarının daha iyi performans gösterebilmesi için yapılan tüm iyileştirme faaliyetlerine verilen isimdir. Google, Yandex ve diğer arama motorları kaliteli, özgün ve öncül içeriklere öncelik vererek onları sonuç sayfalarında en üst alanlarda gösterir. Kendinizden yola çıkın bir arama yaparken direkt olarak en üstteki sayfaya tıklamıyor musunuz? Evet sahi öyle! Herkesin amacı birinci sırada olmak olunca profesyonel destek de mecburi ihtiyaçtan doğuyor.Bunların dışında;

Organik trafik, reklam harcamaları haricinde web sitesinin trafik almasını ifade eder. Organik anlamda trafiğin olması web sitesinin aranılan kavramlara yanıt verebildiğini, içeriklerinin kaliteli ve güçlü olduğunu ifade eder. Yapılan SEO çalışmalarıyla internet sitelerinin arama motorlarında indekslenmesi, kullanıcıların kolaylıkla aranılan kavramlara ulaşabilmesi sonucu web sitesinin ziyaret sıklığının artırılır. 

Web sitesinin ait olduğu sektörde aramalarda lider konuma gelmesi adına yapılan SEO hizmeti işletmenin zaman içerisinde yükselişi hedeflenerek sektörünün ileri geleni olması hedeflenir. İstikrarlı çalışmalarla işletmenin arama motorlarındaki sıralaması yükselir ve kullanıcı güven duygusuyla ürün ya da hizmet satın alabilir.

İşletmenin web sitesinde yapılan iyileştirmeler alınan SEO hizmeti sonucunda kullanıcılar tarafından sevilerek ve sıklıkla ziyaret edileceği için web sayfasının performansının artması kaçınılmaz bir beklentimizdir. 

Kayseri SEO Ajansı A2A Dijital’den alacağınız SEO hizmetiyle artık üst sıralarda yalnızca reklam vererek değil organik şekilde de bulunabileceksiniz. Kullanıcılar çoğu zaman ilk SERP’lere tıkladığından reklamınıza değil doğrudan kendi sitenize tıklayarak temas gerçekleştirecekleri için organik tarfiğnizle de kar elde etmeye başlayabileceksiniz. 

Kayseri SEO Ajansı A2A Dijital yalnızca sizin arama motorlarında iyi sıralama almanızı hedeflemez bu sıralamanızı korumanız için gerekli tüm iyileştirmeleri yapmayı amaçlar. Bu sebeple elde edilen başarının kalıcılığı sağlanmaya gayret gösterilir. Zirve tek kişilik olacağı için daimi geliştirmelerle web sitesi beslenerek liderlik durumu pekiştirilmiş olur. 

Bu doğrultuda web sitenizi arama motorlarına tamamıyla uygun hale getirip organik trafik artışıyla veri odaklı kar yapmanız için öncü oluyoruz.

Hemen Teklif Alın

SEO Blog

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile ilgili aklınıza takılan veya merak ettiğiniz güncel blog yazılarımıza bir göz atın.

Facebook (Meta) Pixeli Nedir, Nasıl Kullanılır (Tam Rehber)

Eski adıyla Facebook Pixeli yeni adıyla Meta Pixeli Facebook’un reklam verenlere sunduğu, reklam verenlerin internetOkumaya Devam Edin

E-Ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi

E-ticarete Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Rehberi E-ticaret, günümüzde işletmelerin büyümesi ve müşteri tabanını genişletmesi içinOkumaya Devam Edin

Woocommerce Ürünlerini Dışa Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Woocommerce, e-ticaret siteleri için popüler bir platformdur ve çeşitli özellikleriyle kullanıcılarına esneklik sunar. Woocommerce kullanıcıları,Okumaya Devam Edin

WordPress Giriş Nasıl Yapılır?

WordPress, web siteleri oluşturmak ve yönetmek için popüler bir içerik yönetim sistemidir. WordPress’e giriş yapmakOkumaya Devam Edin

Uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Çok profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vermekteler. E-ticaret sitemizin altyapı sağlayıcısi olarak A2A dijitali kullanıyoruz. Müşterilerimizin geri dönüşlerinden ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı görüyoruz. Facebook ve instagram reklamlarımızı da kendileri yönetiyor, çalışmaktan memnunuz insallah uzun yıllar birlikte büyümeye devam ederiz:)

Takılingo

Google

İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hizmetlerinde başarılar…
 

Akif Emre Sever

Google

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a Dijital

Selman Demirci

Google

Fiyat Teklifi Alın!

Projeleriniz hakkında özet bir bilgi vermenizi ve fikrinizi bize basitçe anlatmanızı rica ediyoruz. A2A Dijital olabilecek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.