Web Tasarım Ajansı

Benzersiz İnternet Siteleri İnşa Ediyoruz!

Deneyimli ekibimiz sizi internetteki hedeflerinize ulaştıracak etkileyici web siteleri tasarlıyor. Bir internet sitesi yaptırmak veya mevcut sitenizi yeniletmek için en iyi yerdesiniz!

Etkileyici Görünüm

Tüm web tasarım paketlerimiz size ve müşterilerinize etkileyici bir görünüm sunarken tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Gelişmiş Destek

A2A Dijital ekibi internet sitenizin teslimatı sonrasında da her türlü ihtiyacınız için yalnızca bir telefon uzağınızda.

Google Uyumlu

İnternet sitelerimizin tamamı arama motorlarında kolayca görünürlük kazanabilecek Google Dostu Dünya'nın en popüler alt yapısında geliştiriliyor.

Yüksek Dönüşüm

İnternet sitelerinizin tüm aşamaları internetten yeni müşteriler kazanabilmeniz için özenle tasarlanıyor. Her ziyaretçi, potansiyel bir müşteri!

İşinizi internete taşıyoruz

Herhangi bir mağazadan çok daha fazla müşteriye aynı anda hizmet verebileceğiniz bir internet sitesine sahip olun!

Hızlı

Gelişmiş sunucularımızda barındırdığımız tüm internet sitelerini yüksek hız için optimize ediyoruz.

Geliştirilebilir

Tasarımdan içeriğe kolaylıkla değiştirilebilen dünyanın en popüler alt yapısını kullanıyoruz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

İnternet sitelerimizi Bilgisayar, Tablet, TV ve Telefon gibi tüm cihaz ve ekranlarla uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Müşterileriniz internette sizi bekliyor.

İnsanların Seveceği Web Siteleri Tasarlıyoruz!

İnternet üzerinde kendi varlığınızı inşa etmenin ilk adımı bir internet sitesine sahip olmaktır. Sizler için internetten yeni müşteriler kazanabileceğiniz etkileyici görünümde, hızlı ve uyumlu benzersiz internet siteleri tasarlıyoruz! 

Kullanıcı Odaklı uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Deneyimli uzmanlarımız hızla gelişen Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarımı ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Sizin için internetteki varlığınızı üzerine inşa edeceğiniz benzersiz bir web sitesi tasarlayalım!

Reklam Uyumlu

Google Ads veya Facebook Reklamlarınızı ve dönüşümlerini takip edebileceğiniz, açılış sayfalarınızı dilediğinizce geliştirebileceğiniz uyumlu alt yapı.

Yüksek Dönüşüm Oranlı

Davranışlara göre geliştirilebilir internet sitesi ve açılış sayfası tasarımlarımızı kullanıcıların kolayca dönüşüm gerçekleştirebileceği şekilde geliştiriyoruz.

Kullanıcı Dostu

İnternet siteleriniz ve açılış sayfalarınızı kullanıcı ihtiyaçlarını analiz edip verilerle tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Arama Motoru Uyumlu

Arama motoru botlarının hızlıca içeriğini tarayabileceği, gelişen teknik ihtiyaçları karşılayan ve kolayca geliştirilebilen uyumlu bir alt yapı kullanıyoruz.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Kullanıcıların %80'i mobil cihazlar kullanıyor. Gelişmiş alt yapımız kullanıcılarınızın tamamını memnun edecek %100 uyumlu bir yapıda.

Veri Analizine Uygun

Google Analytics, Google Optimize veya Hotjar. Gelişmiş alt yapımız en popüler veri analiz araçlarının veri akışını sağlamaya uygundur.

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

5/5

Gerçek müşteriler, gerçek deneyimler, gerçek mutluluk!

5/5
3 yıldır çalıştığımız ve geri dönüşlerinden çok memnun kaldığımız bir firma..Bizim tek başımıza ulaşamadığımız yerleri bize getiren ve web tasarımıyla harikalar yaratıp tanımamıza büyük yardımları olan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.. 
Ebru Dinçer
Orkabin
5/5
İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum. Güzel iş için A2a dijital
Selman Demirci
Skyline Entertainment
5/5
Yeni kurduğumuz şirketimizin web sitesini yaptrıdık, en ince ayrıntısına kadar ilgilenip tüm isteklerimizi fazlasıyla yerine getirdiler kesinlikle tavsiye ediyorum, Teşekkürler A2A Dijital
Bülent Alas
Alas Forklift

Web Tasarım Paket Fiyatları

Sizin için özel fiyatlarla anahtar teslim benzersiz internet siteleri inşa ediyoruz!

Giriş

Yeni açılan, internete ilk kez adım atacaklar için internetten müşteri kazanmaya başlamanın en uygun fiyatlı yolu.
₺1500 750
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • Başlangıç Tasarımları
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 1 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Temel Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon'la Dönüşüm

Yükseliş

İnternet dışında işleri iyi olan ve işini internetle birlikte daha ileri seviyelere taşımak isteyenler için gerekli tüm özellikler!
₺3000 1500
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • Gelişmiş Tasarımlar
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 10 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Gelişmiş Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon, Form'la Dönüşüm
Popüler

Gökdelen

İhracat yapan uluslararası şirketler veya binlerce müşteriye ulaşmak isteyenler için etkileyici sonuçlar!
₺6000 4000
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • Özel Tasarımlar
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • Sınırsız E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Daha Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Profesyonel Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon, Form'la Dönüşüm
 • Satış Arttıracak Gelişmiş Bildirimler
 • Online Satış (E-Ticaret) Özellikleri
 • Çoklu Dil Seçenekleri
 • A2A Dijital Dijital Strateji

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Biz işi yalnızca sitenizi tasarlamak veya sitenize ziyaretçi çekmek olduğunu düşünen, problemlere yalnızca bir açıdan bakan sonrasında bu bizim işimiz değil diyerek müşterilerini çözümsüz bırakan şirketlerden değiliz. Sizin için bir reklam hazırladığımızda açılış sayfalarınızdan ürün fiyatlandırmanıza, dağıtımdan bunları yapma şeklinize kadar görebildiğimiz tüm süreçlerde problemleri keşfeder ve çözmeye çalışırız. Analiz ettiğimiz her süreçte işinizi geliştirir, büyümenizin önündeki engelleri ortadan kaldırarak büyümenizi hızlandırırız.

Biz tek seferde sizden alabileceği en yüksek ücrete odaklanan ve başarısızlık durumunda başka müşterilere geçen şirketlerden olmak istemiyoruz. Sizlere kolayca erişebileceğiniz fiyatlarla hizmetlerimizi sunarken markanızı ve deneyimini geliştirmeyi, şirketinizi büyütmeyi ve sizlerle birlikte sonu olmadığına inandığımız bu yolda büyümeyi hedefliyoruz!

Dediğimiz gibi biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz. Deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunarken de öğrenmeye ve işimizi geliştirmeye devam ediyor!

Size verdiğimiz her hizmette yaptığımız işin siz ve müşterileriniz tarafındaki geri dönüşlerini değerlendiriyor, ortaya çıkardığımız değeri ölçümlüyoruz. Biz verileri analiz etmeyi ve onlardan ders çıkararak hizmetlerimizi geliştirmeyi seviyoruz. Verilerin dilinden çok iyi anlıyoruz!

Biz hangi hizmeti nasıl vereceğimizi bildiğimiz gibi neden verdiğimizi de çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin müşterisi müşterimiz, reklam bütçesi reklam bütçemizdir. İşinizi sahipleniyor ve uzun vadede en iyi yatırım getirisini elde etmenizi sağlıyoruz!

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun,  en kısa sürede sizi arayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

Telefon: 0352 320 70 78​
Cep Telefonu: 0533 034 24 99​

Adres

Hacı Saki Mahallesi, Çimen Sokak, No:22 Pera Plaza Kat:9 Ofis No:26 Kocasinan / Kayseri

E-Posta

bilgi@a2adijital.com

Web Tasarım Hakkında Merak Ettikleriniz

İnternet üzerinden yeni müşteriler kazanmanın ilk adımı kendi varlığınızı oluşturmanızdır. İnternet yatırımlarınızı sağlam bir temel üzerine inşa edebilmeniz için tüm cihazlarla uyumlu, hızlı, ziyaretçilerin içerisinde aksiyon gerçekleştirebilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlanması işine Profesyonel Web Tasarım diyoruz!

İnternet üzerinde hedeflerinize ulaşabilmeniz için işinizin size özel benzersiz bir tasarımla aktarılması, logo ve renklerinizin internet sitenizle uyumlu hale getirilmesi, site mimarinizin oluşturulması, internet sitenizin içeriklerinin hazırlanması, hedeflerinize ulaşabileceğiniz dönüşümlerin site içerisinde tanımlanması gibi hizmetlerdir.

Web Tasarım paketlerimizdeki ücretlerin her biri tek seferlik ücretlerdir. Herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. *Ancak her bir internet sitesinin alan adı ve barındırma hizmeti yıllık olarak yenilenmelidir. Bu ücret alan adı uzantınıza ve sunucu türünüze göre değişiklik gösterebilir.

Tüm paketlerimizde bu hizmetler ilk yıl ücretsiz olarak tarafımızca karşılanır. Sonraki yıllarda .com uzantılı bir alan adı(domain) için 9,9$ + KDV, barındırma hizmeti içinse 20$ + KDV ücret ödenmesi gerekir. Bu ücret firmamızca alınmamakta olup her internet sitesi için ödenmesi gerekir.

Sitelerimizde Dünya'nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya'daki her 3 siteden 1'i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Scroll to Top