Profesyonel Web Tasarım Ajansı

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım Ajansı A2A Dijital olarak Kayseri’de yüzlerce web sitesi tasarlayan deneyimli ekibimiz sizi internetteki hedeflerinize ulaştıracak yenilikçi siteler tasarlıyor. İnternet sitenizi geliştirmek veya yeni bir internet sitesi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Şimdi Keşfet İletişim

Her büyüklükte muhteşem şirketlerle çalışıyoruz

Kayseri Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım; fikirlerin bir başarma gayesi taşıyan belli başlı faktörlerle birlikte gelişen, geliştikçe başarı, dönüşüm ve trafik sağlayan çarpıcı fikirlerin, işlerin ve tasarımların yazılıma dijital ortamda dönüşmesi işlemdir. Yani Web Tasarım; içerik ve görsellerden oluşan projelerin dijital ortamda ziyaretçilere sunulması işlemidir.

Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişmesi gün geçtikçe iyileşmesiyle birlikte firmaların rekabet ortamı da bir hayli kızışmış durumdadır. Bu yoğun rekabet ortamında bilinen, tanınan işletme olabilmek için dijital platformda oldukça kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Günümüzde bireyler istek ve ihtiyaçlarını fiziki olarak bir yere giderek değil internet ortamında arayıp bularak gidermektedir. İster hizmet ister ürün pazarlayan bir firma olun mutlaka sesinizi müşterilerin duyabilmesi için bir internet sitesine sahip olmalısınız.

Hemen Teklif Alın

Markanıza hak ettiği değeri verin

Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin dijital dünyadaki vitrini olan web sitenizdir. Sahip olduğunuz bu web sitesi kaliteli ve tasarımı etkili ise kurumunuz müşteri gözünde daha otoriter ve profesyonel olduğu algısı oldukça başarılı şekilde yönetilmiş olur. 

Web Siteniz;

 •  Marka bilinirliğini artırmalı,
 • Şirketinizi en iyi şekilde tanıtmalı,
 • Potansiyel müşterileriniz aradıklarını kolaylıkla bulmalı,
 • Teknolojisi yüksek olmalı,
 • Mobil uyumlu olmalı,
 • SEO destekli olmalı,
 • Yönetilebilir olmalıdır.

Diyeceğimiz o ki; projeyi bize emanet ettiğiniz andan itibaren işimizi titizlikle yapıyoruz. Sizlere; şirketinizi yansıtan, en yeni teknoloji, gelişimlere uyumlu ve yüksek güvenliğe sahip bir proje vadediyoruz; keyfini çıkarın;)

Hemen Teklif Alın!

Kayseri Web Tasarım Ajansı

Profesyonel Web Tasarım

Ürün ve hizmet ihtiyacını karşılamak için ihtiyaç sahipleri artık aramalarını internet ortamında yapar. Dolayısıyla müşteri açılış sayfanıza eriştiğinde oldukça kısa bir süre zarfında iç görüye sahip olur ve edindiği deneyime göre sitede gezinmeye devam eder yahut siteyi terk eder.

Kullanıcıların ilk olarak ürün ve hizmetlerle buluşturulduğu bu web sitelerinin titizlikle tasarlanması, profesyonel ekibin tecrübesi, içeriklerin kaliteli ve özgün olmasıyla kalıcı başarının yakalanması neredeyse kaçınılmazdır.

Profesyonel web tasarım hizmeti sunarken işletmelerin arama motorlarında üst sıralara yerleşme hedefi, başarılı ve SEO dostu profesyonel web sitelerinin vizyonlarının gerçekleştirilmesiyle mümkündür. İşletmenizin kullanıcının kalbini kazanması, güven duygusunu oluşturması konusunda profesyonel web tasarımında uzman ekibimizle birlikte pratik ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Hemen Teklif Alın

Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Sizi en doğru şekilde yansıtabilmemiz için projenin başlangıcından bitişine kadar bizi şirketinizin bir parçası olarak görmenizi istiyoruz. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle harika tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Firmanızı ileriye taşıyabilmek için dijital dünyada size rehberlik görevini üstleniyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yaparak sizi başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

Projenin Belirlenmesi

Projenin belirlenmesi aşamasında kullanıcının ihtiyaçları, teknolojinin getirdiği yenilikleri göz önünde bulundurarak; web sitesinin yapılış amacı, firmayı tanıtmak, hizmetleri duyurmak olabileceği gibi firmanın ticaretine ivme kazandırmak da olabilir. Bu konuda detaylı rakip firmaların analizleri uzman ekibimiz tarafından yapılarak oluşturulan web tasarımda ne gibi farklılıklar olabileceği, müşterilerin neler aradığı, rakip firmaların piyasadaki güçlü ve güçsüz yanları, piyasanın getirdiği fırsat ve tehditler belirlenerek web sitesinin içerikleri belirlenir. Evet burada bir nevi SWOT analizi yaptığımız doğrudur, pazarlama bilimiyle yakından ilgileniyoruz!  

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışmasında firmanın sahip olacağı logo, web sitesinde tercih edilecek renkler, yazı stilleri, firmayla doğrudan bağdaşacak slogan belirlenmesi bu aşama yer alır. Firmanın kimliği genel hatlarıyla belirlenir. Günümüzde işletmelerin ürün ve hizmetleriyle ilgili mesajlarının çarpıcı sloganlarla aktarılabilmesi ve müşterilerin zihinlerinde yer edinebilmesi için web sitesinden daha iyi bir araç yoktur.

Grafik Tasarım Çalışması

Grafik tasarım çalışmaları web sitesinin kalitesini önemli derecede etkileyen çalışmalardır. Piksel tabanlı görsel düzenleme programları hassasiyetle kullanarak görsel ve estetik tasarım gerçekleştiririz. Web tasarımında kullanılacak görsel, video, grafik, icon, simge gibi tasarımlar yapılarak kullanıcıların estetik bulacağı alanlarda en uygun şekilde ekibimiz tarafından konumlandırılır. Photoshop, Canva gibi ücretli araçlarımız, hizmetlerinize uygun milyonlarca içerik (görsel ve video) sunan yüksek kaliteli ücretli arşivimizle görenleri hayran bırakan internet siteleri tasarlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Entegrasyonu

İçerikler web sitesinin bel kemiğidir. İçeriklerin (görsel, metin, video, grafik vb.) güncellenebilmesin sağlanması İçerik Yönetim Sistemi’nin (CMS) konusudur.  Kullanıcının sitede geçirdiği vakti artırmaya çalışarak bu sürecin en optimal şekilde yürüttüğümüz aşamadır. İçeriklerin başarılı şekilde bulunması arama motoru optimizasyonu için organik trafik çekebilmenin altın kuralıdır.  SEO’da uzmanlaşmış ekibimiz sizler için bu süreci en iyi şekilde yönetmekte ve Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress’i projelerimizin temelinde kullanmaktadır. Gelişmiş tema ve eklentiler düşünüldüğünde alt yapımızla yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yoktur!  

Web Sitesinin Test Süreci

Web sitesi tasarımında olası hataların önüne geçilmesi amacıyla kontrol süreci olarak yönetilen bu süreçte doğru çalışmayan sistemlerin revizesi amaçlanır. Gözden kaçırılan detayların kontrolü uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Site açılma hızı farklı cihazlarda ve işletim sistemlerinde test edilir.  Sitenin mobil, tablet veya bilgisayarda nasıl göründüğüne dair son kontroller yapılarak web tasarımını en iyi hale getiririz.

6. Web Sitesinin Yayınlanması

En basit tabirle web tasarımı serüvenimizi anlattık. Ayrıntılı ve kontrollü çalışmalarımız sonucu web tasarımımız yayına hazır hale gelir. Yayınlanması için alan adı (domain) ve web sitesinin barındırılacağı hosting hizmeti de satın alındıktan sonra web tasarımı canlı yayına alınır. Türkiye’nin en hızlı sunucularını ihtiyacınıza en uygun şekilde sizin için optimize ediyoruz. Bu sayede teknik detaylarda hiç zaman kaybetmeden en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Hemen Teklif Alın

Farklı Fikirler Harika Tasarımlar

Yaptığımız Web Sitelerini Mükemmel Kılan Nedir?

Bir web sitesine başlamadan önce sizlerle bir araya gelen ekibimizle birlikte sizin beklentileriniz ve olabilirlik etrafında sitemizin yol haritasını çiziyoruz. Bunun sonucunda uzman ekibimiz aşağıdaki adımları takip ederek mükemmel web siteleri inşa ediyor.

Duruluk

Yalın ve temiz bir tasarım, bir web sitesi oluştururken belki en çok göz ardı edilen özelliktir. Ancak kullanıcıyı doğrudan arama sonucuna götürebilecek bir tasarım gerçekleştirmek kullanıcının en mutlu olacağı sonuç olacaktır. Sonuç odaklı strateji güderek gereksiz süslü detaylardan kaçıp, duru güzelliğiyle insanların kalbini çalan web siteleri tasarlamak bizden sorulur.

Düzen

Web Sitesi Tasarımı yaparken inanılmaz nizam kaygısıyla çalışıyoruz. Yazı tipleri, başlıklar ve butonlar gibi tüm site ögeleri, web sitesinin tamamında tek düzen şeklinde aynı boyutta ve şekilde olması web sitesine bütünlük katacağı için kalite algısını da yönetmektedir.

Yazı Stili ve Okunabilirlik

Web sitesinin içerik yazıları, grafiksel öğelerden herhangi biri kadar önemlidir. Yazının yalın, temiz ve okunabilir olması olmazsa olmazlarımızdandır çünkü sadece kullanıcılar değil, aynı zamanda onu indeksleyecek olan arama motoru tarayıcıları da doğru şekilde metini okuyabilmeli ki doğru şekilde içeriklerimizi hedef kitlemizle ilişkilendirebilsin. Yapılan yazım yanlışları, kod hataları okunabilirliği bozacağı için doğru şekilde anlamlandırılamayacaktır.  Web sitesinin de kalitesini belirlemesine de doğal çıkarım sağlayabiliriz.

Mobil Uyumluluk & Responsive Tasarım

İnternet kullanımının ceplerimize girdiği günden bu yana aramaların, araştırmaların oldukça büyük çoğunluğu mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle web sitelerinin yalnızca bilgisayarla değil, aynı zamanda mobil cihazlarla, tabletlerle de uyumlu olması gerekir. İnsanların mobil cihazları kullanma sıklığını göz önüne aldığımızda, bir web sitesinin bu cihazlar üzerinde kusursuz çalışabilmesi oldukça önemlidir. Yaptığımız responsive tasarımlarla kullanılan cihazlarda başarılı bir akış gerçekleştirmek atlamadığımız bir adımdır.

Renk Paleti

Renkleri doğru kullanarak sanat eseri yaratmayı seviyoruz. Kullanıcıların gönlünü çalacak gözler için hoş ve çekici renkler bilinçaltında siteyi puanlayıp genel bir hüküm vermelerine sebep olur. İşletmenin sektörüne göre incelikle düşünüp kullanıcıları davet edebilecek renkler kullanmamız sitelerimizin kalitesini iyileştiren faktörler arasında.

Görsel & Medya

Her birimizin öncelikli olarak görsel güzellik arzuladığını biliyoruz. Bu nedenle web sitesini tasarlarken titizlikle uygun ve stok olmayan görseller kullanırız. Kullanıcıların kalbini çalabileceğiniz açılış sayfasının tasarımı için incelikli görsel taramasının yapılması ardına görseller tasarım ekibimizin ellerinde adeta ışıldayan mücevherlere dönüşür. Gerekli iyileştirmeler, piksel tabanlı ücretli fotoğraf programları kullanarak gerçek bir sanat yaparız.

Açılış Hızı

Kimsenin beklemeye ne sabrı ne de zamanı var farkında mısınız? Bir web sitesinin yüklenmesi 7 saniye aldığında, çoğu kullanıcı pes edecek ve başka bir web sitesini deneyecektir. Web sitesinin yüklenme hızının iyi değil ciddi anlamda mükemmel olması gerekmektedir. Bizler hızlı yüklenmenin yalnızca kullanıcıların hoşnut etmek amaçlı değil ciddi bir sıralama faktörü olduğunu avuç içimiz gibi bildiğimizden dolayı web tasarımına başladığımız andan sonuna kadar bu faktör üzerinde fikirler geliştiririz.

Kolay gezinme

Kullanıcılar, kolaylıkla site içerisinde gezinmek isteyeceklerdir. Eğer muhteşem bir gezinme sağlanıyorsa kullanıcı sitede çok daha fazla zaman geçirecek ürün ve hizmetlerinizle doğrudan ilgilenecektir. Örneğin alışveriş niyetiyle gelmiş bir kullanıcının ürüne ulaşmasını zorlaştırırsanız kullanıcıyı çileden çıkarıp rakip firmaya kendi ellerinizle göndermiş olursunuz. Dolayısıyla gerekli navigasyonlarla kullanıcıyı memnun eder, muhteşem bir deneyimi besleyen kolay gezinmeyi keyifle sunarız.

Hemen Teklif Alın

Web Tasarım Hakkında En Çok Merak Edilenler

Bir internet sitesi yaptırmaya geçmeden önce insanların bu konuda en çok merak ettikleri şeyleri görebilir ve ilginizi çeken başlıklarımızı okuyabilirsiniz.

Web Tasarımı Nedir?

Web Tasarım fikirlerin bir başarma gayesi taşıyan belli başlı faktörlerle birlikte gelişen, geliştikçe başarı, dönüşüm ve trafik sağlayan çarpıcı fikirlerin, işlerin ve tasarımların yazılıma dijital ortamda dönüşmesi işlemdir. Yani Web Tasarım; içerik ve görsellerden oluşan projelerin dijital ortamda ziyaretçilere sunulması işlemidir.

Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri de web sitesine sahip olmaktan geçer. Sektörde lider konuma gelinmesi ancak olabildiğince geniş kitlelere hizmetleri, ürünleri tanıtmakla mümkündür.

Harika bir web tasarımıyla birlikte günümüz teknolojisinde artık hizmetlerin ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın önemi kalmamakla birlikte farklı sahalarda da prestij ve güç kazanılmasına da olanak sağlamaktadır. Marka bilinirliğinin artırıldığı reklamların güzel dönüşümlere sebep olmasında en büyük faktörün web tasarımının özgün ve kaliteli olmasıyla elde edilebileceğini söylemek gerekir. Reklamlarla şişirilmiş, dikkat çekici içeriklerin bulunmadığı bir web sayfasında ne süre gezinebilirsiniz ki?  İşte sağlam dönüşümlerin olabilmesi için muhteşem içeriklere ve benzersiz web tasarımına sahip olmanız birincil ve altın kuraldır. Yani yalnızca web sitesine sahip olmanız da yeterli gelmeyecektir.

Söylediğimiz gibi tasarım niteliğiyle, özgün ve kaliteli web tasarımına sahip olarak dijital dünyada sağlam bir yer edilebilirsiniz. Web tasarımı detayları ve birçok farklı profesyonellik isteyen bölümün iç içe geçtiği karmaşık ve keyifli bir ortamdır. Sanal çağımızda da bu işi hakkıyla yerine getiren, arama motorlarında organik olarak üst sıralarda olmanızı sağlayacak, sektörde lider konuma getirebilecek kurumsal web tasarım firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. En iyi firmalar incelendiği vakit kurumsal web tasarımı konusuna hassasiyetle eğildiği, ciddi anlamda çaba ve bütçeler ayırdığını da görmekteyiz. Sizlerin bu çetin rekabet koşullarında destekçiniz olarak kullanıcıların gönüllerinde taht kurup istenilen hedeflere ulaşabilmeniz için alanında profesyonel ekibimizle web tasarımı hizmeti sunuyoruz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım Nedir?

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz. Kullanıcı dostu web sitesi tasarlarken şu ilkeleri göz önünde tutuyoruz;

Navigasyon: Bir Web Sitesi tasarlarken dikkat ettiğimiz bir başka ayrıntı; kategorilerin, menülerin sitede nasıl göründüğüdür. Site mimarisi olarak da bilinen bu kavram estetik, göz yormayan bir menü yardımıyla ziyaretçilerinizin site içerisinde rahatlıkla amaçlarına ulaşmasını sağlayacaktır. Arama yapılabilmesinin kolaylığı, arama çubuğunun ulaşılabilirliği, kullanıcının aradığı bilgiye hızla ulaşması için site içi tüm konumlandırma ve yönlendirmeleri hassasiyetle kurguluyoruz.

Video: Tasarımdaki görsel yalnızca fotoğraflardan oluşmuyor. Siteyi besleyen uygun video ve ses dosyalarıyla birlikte kullanıcının siteden daha fazla fayda sağlamasını ve daha site içerisinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayabiliyoruz. Uygun görsel dosyalarla kullanıcı site içerisinde daha fazla zaman geçirmeye gönüllü ve istekli olur. Sitenin anlaşılırlığını ve kalitesini artıran medyalarla hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Ücretli stok fotoğraf ve video arşivimizle bu konuda erişebileceğimiz içeriklerin sayısı milyonları aşıyor!

Uyumluluk: Sitenin dönüşümlerini sürekli olarak artırabilmek için, mobil, tablet ve bilgisayar uyumlu olup olmadığı denetimimiz altındadır. Sitenin sorunsuz çalışabilmesi için farklı tarayıcılar ve işletim sistemleriyle testleri yapılan en iyi temalarla çalışmaktayız. Sitenizin diğer cihazlarda da responsive yani uyumlu şekilde çalışması en önemli önceliğimizdir.

Yenilik: Gelişen ve evirilen teknolojiden yararlanarak en dinamik, özgün tasarımları gerçekleştirebilmek amacıyla en gelişmiş tema ve eklentileri satın alınmakta ve kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Bu bizim için bir işten öte bir tutku. Daha özgür bir hareket alanına sahip olduğumuz Web Tasarım hizmetini sizlere sunarken farklı sektörlerde hizmet veren kurumsal, bireysel müşterilerimiz ve onların işlerinden öğrendiklerimizle pek çok farklı ürün ve hizmet hakkında bilgi sahibi oluyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Sosyal Kanıt: Web Tasarımı içerisine çevreden sosyal kanıtlar sunarak kullanıcıların güvenini kazanıyoruz. Kullanıcı yorumları, tavsiyeleri, kullanıcıların gönderdikleri mesajlar, e-postalar ile sosyal kanıtlar ekleyerek dönüşümlerinize hız katıyoruz. İnternet sitelerini tasarlarken hali hazırda elinizde olan görsel ve yorumları sitenizin genel ahengine uygun bir şekilde uzmanlarımızın denetimlerinden geçirerek ekliyoruz. Sizlerin de bizimle paylaştığı içerikleri yeni internet sitesinde görerek etkilenen müşterilerimiz arasına katılmanızı isteriz!

Web Sitesi Açmak Ne Kadardır?

Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

Web Sitesi Açmak İçin Neler Gereklidir?
 1. Domain (alan adı) seçimi.
 2. Hosting (barındırma) web sayfası yüklemek için gerekli alan çalışması
 3. Sitenin tasarımı
 4. Görsel içeriklerin oluşturulması
 5. Yönetim paneli veya içerik yönetim sisteminin hazırlanması.
 6. Sitenin yayına hazır hale getirilmesi.

Bu adımlar gözünüzü korkutmasın, etkileyici bir internet sitesini sadece bizimle iletişime geçerek kolaylıkla tek adımda yaptırabilirsiniz!

Web Tasarımının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Sektörde isminden bahsettiren firmaların kaliteli ve doyurucu vitrinlere sahip olması ancak profesyonel bir web tasarımına sahip olmaktan geçer. Zorlu ve yorucu rekabet ortamında sektörde yer edinebilmenin kapılarını açan web tasarımının sağladığı avantajları kısaca özetlersek;

 • Her geçen gün zorlaşan bir rekabet ortamı olan dijital dünyada siz de ürün ve hizmetlerinizle yer edinirsiniz. Rekabet oldukça fazla olsa da elde edebileceğiniz faydalar düşünüldüğünde burada olmanıza kesinlikle değecektir!
 • Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
 • Sunduğunuz hizmetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın anlamı ve önemi kalmayacaktır. Kullanıcı dilediği gibi gelip hizmet ve ürünlerinizi inceleyebilir, bilgi edinebilir. Bunun için fiziksel bir uzaklığın getireceği olumsuz bir durumdan kaçınılır.
 • Vitrininiz 7/24 açık! Düşünsenize gece gündüz fark etmeden kullanıcılar ürün ve hizmetlerinizde gezinebilir, inceleyip satın alabilir. E-Ticaret işletmeleri için kusursuz bir çözüm olan bu yöntemle birlikte işletmenizin gelirlerini katlamaya devam edebilirsiniz.
 • Profesyonel web tasarımına sahip olunmasıyla birlikte kullanıcı, firmanıza karşı güven besleyecek, birbirlerini tanımasalar bile daha önce hizmet almış kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilecektir.
 • Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı konusunda büyük katkı sağlayarak geleneksel baskılı reklam anlayışını sona erdirecektir. Dolayısıyla baskılı ve fahiş fiyatlardaki reklam masraflarından kurtulmuş olunacaktır.
 • SEO uyumlu tasarlanan web siteleriyle birlikte dönüşümler reklamsız ve organik bir biçimde sağlanmış olacaktır. Dolayısıyla tanıtım için oluşturulan reklam masraflarını minimuma indirilmesinde katkı sağlar.
Web Sitesi Açmak Ne Kadara Mal Olur?

Dijitalleşen dünyada rekabet edebilmenin tek koşulu artık işleri internete taşımaktan geçiyor. Güçlü rakipler artık tüm sektörlerde mevcut. Birçoğu da zirvede olmasını profesyonel bir web sitesine sahip olmaya borçludur. Peki internet sitesi açmak ne kadardır?

A2A Dijital olarak öncelikli gayemiz sizleri mutlu edecek, dönüşüm getirecek siteler tasarlamak! Sunduğumuz web tasarım hizmeti fiyatlarımız 1000 ₺ ile 20.000 ₺ arasında değişmektedir. İnternet sitesinin mükemmel olması için gerekli tüm ücretsiz eklentileri kullanıp, gerekli iletişim eklentilerini titizlikle ekliyoruz. İstediğiniz ekstra özellikler, entegreler olduğu takdirde uyum ve entegrasyon işlemleri yapılmakta fiyat değişkenini belirlemektedir. Döviz kuruyla birikte güncellenen fiyatlarımız hakkında en doğru bilgiyi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web Sitesi Fiyatları Neye Göre Değişir?

Bir web sitesi açmak istiyorsanız fiyatı belirleyen birçok faktör olduğunu mutlaka tahmin edebilirsiniz. Bu faktörleri birlikte inceleyecek olursak;

 • Web Sitesinin Türü
 • Verilen Hizmetlerin Sayısı
 • Farklı Dillere Sahip Olması
 • WooCommerce Uyumlu Olması
 • SEO Uyumlu Olması
 • E-posta Hesaplarının Sayısı ve Kotası
 • Proje Türüne Göre Kullanılan Hosting Hizmeti
 • Mobil Uyumlu Tasarım / Responsive Tasarım
 • Logo Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım Fiyatları?

İşletmenizin dijital platformlarda da kurumsal kimlik kazanmasını ekonomik ve uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Firmanızın kimliği doğrultusunda özgün şekilde tasarlanacak olan web sayfaları fiyatlandırması ürün ve hizmet portföyünüzün genişliği doğrultusunda değişmektedir. Web yazılıma ihtiyaç duymadan yaratabileceğimiz özgün tasarımlarla birlikte en kısa süre içerisinde, web tasarımınızı yapıp sizlere teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz profesyonel web tasarımı hizmetiyle birlikte birçok işletmeyi başarıya ulaştırdık ve ulaştırmaya da azimle devam ediyoruz. Güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Blog

Web Tasarım ile ilgili aklınıza takılan veya merak ettiğiniz güncel blog yazılarımıza bir göz atın.

Uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Çok profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vermekteler. E-ticaret sitemizin altyapı sağlayıcısi olarak A2A dijitali kullanıyoruz. Müşterilerimizin geri dönüşlerinden ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı görüyoruz. Facebook ve instagram reklamlarımızı da kendileri yönetiyor, çalışmaktan memnunuz insallah uzun yıllar birlikte büyümeye devam ederiz:)

Takılingo

Google

İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hizmetlerinde başarılar…
 

Akif Emre Sever

Google

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a Dijital

Selman Demirci

Google

Web Tasarım Fiyat Teklifi Alın!

Projeleriniz hakkında özet bir bilgi vermenizi ve fikrinizi bize basitçe anlatmanızı rica ediyoruz. A2A Dijital olabilecek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.