Kayseri Web Tasarım Ajansı
İşinizi Büyütüyoruz!

İnternet Sitenizle Yeni Müşteriler Kazanın

Kayseri’de yüzlerce internet sitesi tasarlayan deneyimli ekibimiz, işinizi internete taşıyor. Size de internetten gelecek müşterilerin keyfini çıkarmak kalıyor. İnternet sitesi yaptırmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

İşinizi İnternete Taşıyoruz!

Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarım hizmetlerimizle herhangi bir mağazadan çok daha fazla müşteriye aynı anda hizmet verebileceğiniz hızlı, uyumlu, geliştirilebilir kullanıcı odaklı internet siteleri tasarlıyoruz. İşinizi internete taşımaya hazırsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Hızlı ve Uyumlu

Teknik optimizasyonlarımız ve gelişmiş sunucularımız sayesinde hızla çalışan internet sitelerimiz Bilgisayar, Tablet, Televizyon ve TV gibi tüm ekranlarla uyumlu responsive yapıda çalışıyor.

Geliştirilebilir

Hızla değişen piyasa koşulları ve müşteri alışkanlıklarına uyum sağlayabileceğiniz, tasarımdan içeriğe kolay geliştirilebilen ve A/B testlerine uyumlu dünyanın en popüler alt yapısını kullanıyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz.

İnternet üzerinden yeni müşteriler kazanmanın ilk adımı kendi varlığınızı oluşturmanızdır. İnternet yatırımlarınızı sağlam bir temel üzerine inşa edebilmeniz için tüm cihazlarla uyumlu, hızlı, ziyaretçilerin içerisinde aksiyon gerçekleştirebilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz.

İnsanların Seveceği Web Siteleri Tasarlıyoruz!

Veri odaklı kreatif bakış açımızla internet sitelerini tasarladığımız müşterilerimize yakından bakın.

Kullanıcı Odaklı uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Deneyimli uzmanlarımız hızla gelişen Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarımı ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Sizin için internetteki varlığınızı üzerine inşa edeceğiniz benzersiz bir web sitesi tasarlayalım!

Reklam Uyumlu

Google Ads veya Facebook Reklamlarınızı ve dönüşümlerini takip edebileceğiniz, açılış sayfalarınızı dilediğinizce geliştirebileceğiniz uyumlu alt yapı.

Yüksek Dönüşüm Oranlı

Davranışlara göre geliştirilebilir internet sitesi ve açılış sayfası tasarımlarımızı kullanıcıların kolayca dönüşüm gerçekleştirebileceği şekilde geliştiriyoruz.

Kullanıcı Dostu

İnternet siteleriniz ve açılış sayfalarınızı kullanıcı ihtiyaçlarını analiz edip verilerle tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Arama Motoru Uyumlu

Arama motoru botlarının hızlıca içeriğini tarayabileceği, gelişen teknik ihtiyaçları karşılayan ve kolayca geliştirilebilen uyumlu bir alt yapı kullanıyoruz.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Kullanıcıların %80'i mobil cihazlar kullanıyor. Gelişmiş alt yapımız kullanıcılarınızın tamamını memnun edecek %100 uyumlu bir yapıda.

Veri Analizine Uygun

Google Analytics, Google Optimize veya Hotjar. Gelişmiş alt yapımız en popüler veri analiz araçlarının veri akışını sağlamaya uygundur.

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

5/5

Hizmetlerimizle sektöre yeni giren bir girişimci veya köklü bir marka farketmeksizin işinizi büyütüyoruz! Müşterilerimiz ve müşterilerini anlıyor, onlar için en etkili çözümleri üretiyoruz.

Ebru Dinçer
Orkabin - Yönetici
Read More
3 yıldır çalıştığımız ve geri dönüslerinden çok memnun kaldığımız bir firma..Bizim tek başımıza ulaşamadığımız yerleri bize getiren ve web tasarimiyla harikalar yaratıp tanımamıza büyük yardımları olan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler..
Burak Ergen
Doktor
Read More
Aytekin bey'e ve Alper bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, işlerinin hakkını veren bir ekip 👍👍 düşük maliyetle geniş kitleye reklam verme işinde çok iyiler ..
Nilgün Albayrak
İçerik Yöneticisi - Akayweb
Read More
Ekip bilgili ,profesyonel ve hakkaniyetli. Yurtdışında kullanacağım internet sitemi yaptılar.Google reklamlar içinde birlikte çalışacağız.Her bütçeye uygun websitesi çalışmaları mevcut.İşlerinde çok iyiler.
Fatih Koç
Müteahhit - AYK İnovasyon
Read More
Ellerinize sağlık, internet sitem gerçekten çok güzel oldu herkese tavsiye edeceğim.
Bayram Koç
Kurucu Ortak - Orba Yapı
Read More
Açıklama yazılarınız da on numara olmuş, çok süper. Bizim çok hoşumuza gitti, ellerinize sağlık.
Yalçın Bey
Kurucu Ortak - Belinay Halı Yıkama
Read More
Yeni başladığımız işimizde kış sezonuna rağmen iş yapmaya başladık. Google reklam yönetimi ve Web Tasarım hizmetinizle çekinerek girdiğimiz sektörde mutlu sona ulaştık. Teşekkürler.
Previous
Next

Web Tasarım Paket Fiyatları

İnternet sitenizle ne yapmayı amaçladığınızı söyleyin ve gerisini bize bırakın. Sizin için en iyi fiyatlarla anahtar teslim internet siteleri tasarlıyoruz!

Giriş

Yeni açılan, internete ilk kez adım atacaklar için internetten müşteri kazanmaya başlanamın en uygun fiyatlı yolu.
₺1500 750
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • Başlangıç Tasarımları
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 5 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Temel Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon'la Dönüşüm

Yükseliş

İnternet dışında işleri iyi olan ve işini internetle birlikte daha ileri seviyelere taşımak isteyenler için gerekli tüm özellikler!
₺3000 1500
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • Gelişmiş Tasarımlar
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 10 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Gelişmiş Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon, Form'la Dönüşüm
Popüler

Fenomen

İhracat yapan uluslararası şirketler veya binlerce müşteriye ulaşmak isteyenler için etkileyici sonuçlar!
₺6000 3000
 • SSL Güvenliği
 • SEO Uyumlu Alt Yapı
 • En Gelişmiş Tasarımlar
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • Sınırsız E-Posta Hesabı
 • 1 Yıl Ücretsiz Daha Hızlı Sunucu
 • İşinizi Anlatan Profesyonel Sayfalar
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Alt Yapı
 • WhatsApp, Telefon, Form'la Dönüşüm
 • Satış Arttıracak Gelişmiş Bildirimler
 • Online Satış (E-Ticaret) Özellikleri
 • Çoklu Dil Seçenekleri
 • A2A Dijital Dijital Strateji

Kimlerle Çalışıyoruz?

Sizleri de hizmet vermekten keyif duyduğumuz müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Biz işi yalnızca sitenizi tasarlamak veya sitenize ziyaretçi çekmek olduğunu düşünen, problemlere yalnızca bir açıdan bakan sonrasında bu bizim işimiz değil diyerek müşterilerini çözümsüz bırakan şirketlerden değiliz. Sizin için bir reklam hazırladığımızda açılış sayfalarınızdan ürün fiyatlandırmanıza, dağıtımdan bunları yapma şeklinize kadar görebildiğimiz tüm süreçlerde problemleri keşfeder ve çözmeye çalışırız. Analiz ettiğimiz her süreçte işinizi geliştirir, büyümenizin önündeki engelleri ortadan kaldırarak büyümenizi hızlandırırız.

Biz tek seferde sizden alabileceği en yüksek ücrete odaklanan ve başarısızlık durumunda başka müşterilere geçen şirketlerden olmak istemiyoruz. Sizlere kolayca erişebileceğiniz fiyatlarla hizmetlerimizi sunarken markanızı ve deneyimini geliştirmeyi, şirketinizi büyütmeyi ve sizlerle birlikte sonu olmadığına inandığımız bu yolda büyümeyi hedefliyoruz!

Dediğimiz gibi biz gelişmenin sonu olmadığına inanıyoruz. Deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunarken de öğrenmeye ve işimizi geliştirmeye devam ediyor!

Size verdiğimiz her hizmette yaptığımız işin siz ve müşterileriniz tarafındaki geri dönüşlerini değerlendiriyor, ortaya çıkardığımız değeri ölçümlüyoruz. Biz verileri analiz etmeyi ve onlardan ders çıkararak hizmetlerimizi geliştirmeyi seviyoruz. Verilerin dilinden çok iyi anlıyoruz!

Biz hangi hizmeti nasıl vereceğimizi bildiğimiz gibi neden verdiğimizi de çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin müşterisi müşterimiz, reklam bütçesi reklam bütçemizdir. İşinizi sahipleniyor ve uzun vadede en iyi yatırım getirisini elde etmenizi sağlıyoruz!

Arama Formu

Şimdi formu doldurun, sizi en kısa sürede ücretsiz arayalım. 

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

Telefon: 0352 320 70 78​ ​
Cep Telefonu: 0533 034 24 99​ ​

Adres

Hacı Saki Mahallesi, Çimen Sokak, No:22 Pera Plaza Kat:9 Ofis No:26 Kocasinan / Kayseri

E-Posta

bilgi@a2adijital.com

Scroll to Top