Facebook & Instagram

Reklam Yönetim hizmetimizle
işinizi büyütelim!

Facebook Reklam Yönetim Hizmeti ile kâr odaklı uzmanlarımız onlarca müşterimiz için ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinde satarak para kazanmasına yardımcı oluyor.  Sizin için kârlı, sürdürülebilir ve etkili Facebook Reklamları hazırlamamızı ister misiniz?

 
Şimdi Teklif Alın

Neden Facebook Reklamları?

Facebook Reklam Yönetim hizmetimiz işletmenize hayran olacak yeni müşteriler kazanmanın en hızlı ve kârlı yoludur.

Şimdi Teklif Alın

Bir Sonraki Müşteriniz Facebook’ta!

Web sitenizi ziyaret ederek burada aksiyon gerçekleştirecek nitelikli ziyaretçiler, yeni telefon aramaları WhatsApp veya Messenger mesajları ya da mağaza ziyaretleri. Amacınız her ne olursa olsun Facebook Reklamları ile yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz!

Facebook Reklam Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

 

Sertifikalı uzmanlarımız hızla gelişen Facebook ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın! 

 

 

Şimdi Teklif Alın!

İnsanların Seveceği Reklamlar Oluşturuyoruz!

Veri odaklı kreatif bakış açımızla güçlü bir marka oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Şimdi söz hazırladığımız reklamlarda.

Şimdi Teklif Alın!

Tam Huni Pazarlama Çözümleri

Facebook Reklamları ile tüketici yolculuğunun her aşamasında sizinle birlikteyiz!

Müşteri Yorumları

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizdem kıymetli yorumlar.

3 yıldır çalıştığımız ve geri dönüşlerinden çok memnun kaldığımız bir firma..Bizim tek başımıza ulaşamadığımız yerleri bize getiren ve web tasarımıyla harikalar yaratıp tanımamıza büyük yardımları olan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.. 

İsteklerimizim tamamını hiç bıkmadan sıkılmadan karşıladılar. Şirketimize kurumsal kimlik kazandırmada yardımcı oldular. İnanılmaz samimi ve sıcak kanlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Güzel iş için A2a dijital

Sıkça Sorulan Sorular

İşimizle ilgili en çok sorduğunuz sorular ve yanıtları.

Ekstra yoğunluğumuz olmadığı zaman ön ödememizi aldıktan hemen sonra sizin için çalışmaya başlıyoruz.

Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

Kayseri içerisindeki işlerinizde ofisimize gelerek, şehir ve yurt dışındaysa banka hesaplarımıza havale ile veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Evet taksitle çalışabiliyoruz, ödemelerinizi kredi kartına 3 taksitle yapabilirsiniz.

Sizin için çalışmaya başlamadan önce size özel alan adı, sunucu ve tema satın almaları yapıyoruz. Bu yüzden ödemelerinizin bir kısmını işe başlamadan önce, kalan kısmınıysa siteniz tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz.

Bu konuda çok iddialı değiliz, ancak yeni işletmeler için onları mutlu eden ufak tefek sürprizler yapabiliyoruz.

Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Sorularınıza yanıt bulamadıysanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.

İletişim

Hesap Yönetim Teklifi Alın

Facebook Reklam hesabınızı uzmanlarımıza teslim etmek için şimdi formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.