Woocommerce Varyasyonlu Ürünlerde Tek Fiyat Gösterme

Woocommerce , varyasyonlu ürünlerde tek fiyat girmek istediğiniz sitenizi yeniden düzenleyerek istediğiniz görünüme kavuşabilirsin.Dilerseniz varyasyonlu ürünlerde tek fiyat girmeyi anlatımlı olarak youtube kanalımızdan dinleyebilir , merak ettiğiniz soruları yorum kısmında bizlere sorabilirsiniz.

Woocommerce varyasyonlu ürünlerde , woocommerce tabanlı e-ticaret sitelerinde , ürün sayfalarında ve ürün liste kategori sayfalarında birden fazla fiyat görünümü mevcuttur. Eğer ki bir tshirt ‘ ü woocommerce tabanlı sayfalara varyasyonlu olarak yüklediyseniz , ürün kategori sayfanızda ve ürün sayfanızda bu tişörtün fiyat aralıkları görünmektedir. Örneğin 29,99’dan 50,00 aralığını gösteren bir görünüm karşınıza çıkar.

Woocommerce Varyasyonlu Ürünlerde Tek Fiyat Gösterme Eklentisi

1. Adım : Kullanacağımız eklenti sizlere woocommerce tabanli sitenizde varyasyonlu ürünlerinizi tek fiyatlı halde görünmesini sağlayacaktır. Öncelikle kullanıcı panele giriş yapıyoruz. Kullanıcı panele girdikten sonra eklentiler kısmına gelerek yeni ekle butonunu seçiyoruz. 

2. Adım : Arama kısmına Woocommerce – Show only lowest prices in variable products eklentisini şimdi kur kısmında kuruyorsunuz. Eklentiyi kurduktan sonra etkinleştir butonuna basarak , eklentimizi etkinleştiriyoruz.

3. Adım : Eklentiyi etkinleştirdikten sonra ürün sayfamızda ve ürün kategori sayfamızda tek bir ürün fiyatı gürünmeye başlamaktadır. Eklentinin artı olarak ayarlama yapmadan basit şekilde güncellemesi yapılmaktadır.

Eklentimizi basit yollarla ekledinden sonra , kontrollerimizide sağlayarak eklentinin çalıştığını görmüş olduk. Varyasyonda ürünlerde tekli fiyat eklemesi yapıldığında fiyatlar varyasyonda bulunan renge tıklandığında ürünün fiyatına kolayca aralık vermeden ulaşmış oluyoruz. Sizlerde bu ücretsiz eklenti sayesinde woocommerce tabanlı e-ticaret sitelerinizde varyasyonlu üründe sadece tek bir fiyat gösterebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir